Рекомендуємо прочитати

5 способів омолодження шкіри

article3363.jpg

Як добитися ідеального кольору обличчя і на заздрість подругам виглядати просто чудово? Пропонуємо вам кілька способів, які допоможуть вам поліпшити стан шкіри і позбутися від дрібних зморшок.

Пам'ятайте про еластин
Ми часто нехтуємо еластином, приділяючи основну увагу коллагену. Однак саме еластин відповідає за те, що прийнято називати молодістю шкіри: пружність, яку ви відчуваєте, натискаючи на неї. Вчені виявили, що диво-засіб для виробництва еластину - це екстракт кропу. Тому варто частіше робити маски з натуральним кропом або придбати косметичні засоби, куди входить цей інгредієнт.

Бережіть очі
Йдеться про сонцезахисні окуляри, які потрібно мати кожній жінці. Вони допомагають зберегти молодість якнайдовше, перешкоджаючи ультрафіолетовим променям руйнувати структуру шкіри. У зимову пору року такі окуляри будуть дуже актуальні для водіїв.

Крем навколо очей
З неприємними синцями під очима можна боротися за допомогою крему з ретинолом на ніч. Не забувайте, що наносити його потрібно щодня. Або робити маски з цією речовиною. Це призведе до збільшення кількості еластину під очима, а значить, допоможе позбутися від зморшок.

Освітлювачі шкіри
Важливо регулярно користуватися засобами, освітлення і вирівнювачами тону вашої шкіри. Не варто забувати про скраб, які дбайливо очищають шкіру.

Виключіть з раціону цукор
Вчені довели, що деякі продукти і харчові інгредієнти можуть призводити до раннього старіння. Сиропи, декстроза, концентрати фруктових соків - все це повинно бути відтепер під забороною.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Про перехідний вік дівчаток сказано чимало, проте це не зменшує проблем, з якими стикаються батьки, як тільки їх...
Побачити на своєму обличчі прищ, завжди неприємно, а особливо, якщо ви виявили його ввечері, перед якоюсь дійсно...
Мімічні зморшки є предметом занепокоєння досить багатьох жінок. Це дрібні зморшки, що з'являються навколо очей і губ,...
Поліпшити стан шкіри можна в будь-якому, навіть самому запущеному випадку. Пам'ятайте, що головний пункт - ретельне...
Scroll To Top