Рекомендуємо прочитати

Як доглядати за пахвами?

article3208.jpg

Досить делікатна тема для кожної жінки - догляд за шкірою пахв. Практично кожна стикається з проблемами, що не рідко виникають в цій області. Після використання бритви шкіра пахв може потемніти, з'являється роздратування, пітливість і жахливо не приємний запах.

Ті ж самі симптоми спостерігаються після епіляції зони пахв. Абсолютно кожна жінка повинна доглядати за шкірою пахв, якщо вона хоче мати красиву, гладку і ніжну шкіру. Можна відвідати салон, де використовується високоефективний апарат для фотоепіляції, ціна на такі процедури цілком доступна кожному, або ж правильно використовувати засоби в домашніх умовах.

Як доглядати за пахвами?
Варто відзначити, що під пахвами шкіра дуже тонка і ніжна, саме тому їй властиво часте роздратування. Волосяний покрив в зоні пахв завжди вважався неестетичним і неприємним, і кожна жінка прагнути позбутися небажаної рослинності. Проте не всі жінки вміють правильно голити пахви.

Як правильно голити зону пахв?
Спочатку треба добре очистити зону пахв за допомогою скрабу. Він очищає від ороговілих клітин шкіри, а так само не допускає ефект врослого волосся, від чого часто мучаться жінки. Далі, обов'язково треба використовувати піну для гоління, або гель, можна навіть лосьйон - ці засоби допомагають лезу ковзати по шкірі і не травмувати її.

Після того, як зона пахв поголена, її треба гарненько промити, щоб не залишилося волосся. Витирати зону пахв треба м'яким сухим рушником, і не терти, а просто промокнути. І останнє - нанести на шкіру живильний зволожуючий засіб!

Виходячи з цього, стає зрозуміло, що зробити шкіру пахв гладкою - справа не складна, все полягає в дотриманні правил.
Якщо в зоні пахв є родимки, то до них треба ставитися ще акуратніше. Збриваючи волосяний покрив в зоні пахв, намагайтеся обійти всі місця, де є родимки. Це допоможе вам уникнути неприємностей у майбутньому.

Який дезодорант найкраще?
Це питання хвилює мільйони жінок, так як вибрати правильний дезодорант, який буде доглядати за шкірою під пахвами і підтримувати здоров'я і красу, а з цим і видаляти неприємні запахи - досить складно.

Дезодоранти усувають неприємні запахи і перешкоджають утворенню поту за допомогою входячих до їх складу алюмінієвих солей. Дезодоранти бувають самі різні і можуть задовольнити різні потреби і смаки.

Спрей - дезодорант допомагає швидко позбутися від потовиділення, крім цього в його склад входить не велика кількість несприятливих речовин, які іноді викликають роздратування і алергію шкіри.

Кулькові дезодоранти дуже компактні і зручні, проте недолік в тому, що при їх використанні, на шкірі утворюється плівка, яка не дозволяє шкірі дихати.

Дезодорант - стік, це дуже зручний дезодорант у використанні, проте він не рідко залишає плями на одязі, особливо на темних речах.

Найбільш хорошим вважається дезодорант кристал, його компонентами є корисні і натуральні речовини, які не подразнюють шкіру. Вони коштують дорого, і дістати справжній такий дезодорант дуже складно, проте якість варта того.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Один з "побічних ефектів" літа - підвищена пітливість. Повністю позбавитися від цього явища не можна (та й не...
Приємний запах, чисте свіже повітря - це чиста, доглянута квартира. У цій статті ми розглянемо способи усунення...
Кожній дівчині хочеться бути стрункою, мати спортивну, підтягнуту фігуру, на радість шанувальникам і на заздрість...
Якщо меблі на кухні розставлена оптимальним чином, то під час приготування їжі вам потрібно буде щодня проходити по...
Scroll To Top