Рекомендуємо прочитати

Гімнастика для жінок - єдиний шлях до стрункої фігури

article2701.jpg

Кожній дівчині хочеться бути стрункою, мати спортивну, підтягнуту фігуру, на радість шанувальникам і на заздрість суперницям. Правда, рідкісна дівчина визнає, що добитися ідеальної фігури можна тільки гімнастичними вправами. Жінки погоджуються на дорогі пластичні операції, купують чудо-препарати, виробники яких обіцяють ідеальну фігуру після кількох днів застосування. Та ось тільки, чудо-препарат на перевірку виявляється черговим обманом, а фігура через кілька років після пластичної операції повертається до первинного вигляду. І тільки після цього, витративши купу грошей і стільки часу, жінка розуміє, що єдиний спосіб мати струнку фігуру це гімнастика. Про гімнастику для жінок сьогодні і піде мова.

Зрозуміло, що раптово почати займатися гімнастикою вранці не так то просто. Вранці хочеться поспати, немає часу навіть нафарбуватися, не кажучи вже про спортивні вправи. Але варто лише почати. З першими перемогами прийде впевненість в собі і бажання удосконалювати власне тіло. Тих, кого не влаштовують гімнастичні заняття вдома, можуть регулярно почати відвідувати фітнес-клуб. Допомога інструктора і оточення однодумниць лише допоможуть налаштуватися на результат і додадуть рішучості.

Гімнастика для жінок

Чим же такі корисні гімнастичні вправи? По-перше, вони покращують кровообіг, зміцнюють серцево-судинну, дихальну і нервову системи, поліпшують діяльність травної системи, а також сприяють продуктивній діяльності головного мозку. По-друге, регулярні фізичні вправи зміцнюють руховий апарат, допомагають боротися з гіподинамією, що дуже важливо для людей, у яких сидяча робота. По-третє, гімнастика для жінок важлива для підтримки своєї фігури у формі. Жодна, навіть сама жорстка дієта не дасть бажаного результату, якщо при цьому не займатися спортом. При схудненні, шкіра жінки буде ставати в'ялою, або навіть обвисає, і надати їй пружність, а також повернути тонус м'язам, може тільки гімнастика.

Вправи ці, насправді, дуже прості. Розглянемо простий комплекс гімнастичних вправ.

Вправа 1. Поза стоячи. Ходьба на місці з махами рук, розтискаючи і стискаючи пальці. Проводиться 2 хвилини.

Вправа 2. Поза стоячи. Ноги на ширину плечей. Ліва рука за спиною, права рука через сторону вгору. При нахилі назад - вдих, при поверненні у вихідне положення - видих. Повторюємо, поперемінно міняючи руки. Проводиться 2 хвилини.

Вправа 3. Початкове положення те ж. Піднімаючись на носочках. Руки піднімаємо вгору через сторони. Тягнемося вгору, вдих, прогинаємося, повертаємося у вихідне положення, видих. Проводиться 2 хвилини.

Вправа 4. Поза стоячи. Ноги на ширину плечей. Права рука на поясі, ліва тягнеться вгору. Робимо два нахилу вправо. Повертаємося у вихідне положення. Повторюємо все те ж, але в іншу сторону.

Вправа 5. Поза стоячи. Починаємо робити махи правою ногою назад, руками одночасно робимо махи вперед, знизу - вгору. Повертаємося у вихідне положення. Повторюємо, змінивши ногу. Проводиться 2 хвилини.

Вправа 6. Поза стоячи. Піднімаємося на носочках. Руки розведені в сторони - вдих. Робимо випад правою ногою з нахилом вперед, щоб руками торкнутися підлоги - видих. Повертаємося у вихідне положення і повторюємо з лівої ноги. Проводиться 2 хвилини.

Вправа 7. Поза сидячи. Руки перехрещені на плечах, ноги зігнуті в колінах. Робимо вдих. Не згинаючи плечі, робимо нахил - видих. Повертаємося у вихідне положення. З кожним разом збільшуємо амплітуду. Проводиться 2 хвилини.

Вправа 8. Поза сидячи. Руками впираємося об підлогу ззаду. Піднімаємо таз, щоб тіло з ногами створювало одну лінію. Згинаємо поперемінно ліву і праву ногу. Проводиться 2 хвилини.

Вправа 9. Поза стоячи. Руки з'єднані перед собою. Починаємо робити повороти тулуба. Поворот вправо - вдих. Повернення у вихідне положення - видих. Повторюємо в інший бік. Проводиться 2 хвилини.

Вправа 10. Поза стоячи. Стрибки на лівій нозі. Дихання довільне. Проводиться 1 хвилину. Міняємо ногу і повторюємо стрибки.

Така гімнастика для жінок всього за 20 хвилин дасть заряд енергії на весь день, допоможе боротися з потовиділенням і глибоким диханням, виведе з тіла зайві продукти обміну і шкідливі речовини. Крім того, прискорить кровообіг, додасть м'язам пружність і силу, і зробить тіло красивим і пружним. Піклуйтеся про себе і свою зовнішності!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Почнемо з декількох важливих моментів, які необхідно знати жінкам, які вирішили за допомогою вправ збільшити свої...
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Scroll To Top