Рекомендуємо прочитати

Як зробити кухню зручною і красивою?

article1353.jpg

1. Найзручніша висота кухонних робочих поверхонь - 85 см, ширина - 60 см. А настінні шафки повинні мати глибину не більше 30 см.

2. Якщо меблі на кухні розставлена оптимальним чином, то під час приготування їжі вам потрібно буде щодня проходити по кухні вполовину меншу відстань, ніж при неправильній плануванні. До того ж добре розпланована кухня заощадить 27% вашого дорогоцінного часу.

3. Не варто розташовувати поруч один з одним плиту, раковину, холодильник, і тим більше, ставити які-небудь з цих предметів поряд з вікном. В іншому випадку, згідно Фен-Шуй, удачі і благополуччя буде складно заглянути у ваш будинок.

4. Килим на кухні - річ дуже не практична, так як швидко брудниться, і його складно відмивати. Для обробки підлоги кухні найкраще підійде плитка.

5. На кухні, як ні в жодному іншому місці квартири, будуть доречні різноманітні шухлядки, контейнери, роздільники, гачки та інші дрібні штуки, які допомагають якомога компактніше розмістити все кухонне начиння.

6. Декоративні прикраси і надмірності краще приберегти для інших приміщень. На кухні на них буде осідати багато жиру і пилу, які потім дуже важко прибирати. Віддайте перевагу гладким поверхням, зручним для прибирання.

7. Таки хочете якось прикрасити кухню і додати в неї цікаві «фішки»? Купіть і поставте на видні місця незвичайну посуд. Вона і свій функціонал виконає, і гостей порадує.

8. Ще один варіант практичного кухонного декору - їстівна зелень в горщиках. Вона, як будь-яка квітка, красиво виглядає, створює затишок і в той же час може бути використана для приготування чергової смачної страви.

9. Відро для сміття для кухні обов'язково має бути з кришкою. А кришка, в свою чергу, повинна щільно закриватися і запобігати появі неприємних запахів. І, звичайно, важливо вчасно виносити сміття!

10. Періодично влаштовуйте на кухні «зачистку»: викидайте або прибирайте в комору (на дачу, у гараж і т.д.) всі контейнери, пакети і банки, які ви не використовуєте постійно. Безжально позбавляйтеся від непотрібного, щоб до вас могло прийти саме те, чого ви насправді хочете!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Смачну печінку люблять багато. Однак не кожне її приготування виявляється вдалим. Найбільш поширені невдачі при...
Періодично, а саме раз на місяць кондиціонер необхідно чистити, в цілях профілактики. Якщо цього не робити, то це може...
В ході щотижневого прибирання квартири більшу частину часу у господині займає миття підлог і чищення килимів. Працю її...
Приємний запах, чисте свіже повітря - це чиста, доглянута квартира. У цій статті ми розглянемо способи усунення...
Scroll To Top