Рекомендуємо прочитати

Як швидко отримати засмагу?

article3189.jpg

Отримати рівний золотистий загар - бажання багатьох! А ще хочеться засмагнути швидко, надовго і без шкоди для шкіри.
Швидко

За 5-10 хвилин. Засмага в солярії за допомогою спеціальних кремів, що містять активатори і прискорювачі засмаги, можна зробити швидким. Ці засоби дозволяють отримати більш темний відтінок, при цьому знизивши тривалість процедури, що важливо: солярій, як і сонячні промені, сприяє старінню шкіри.

Особливий вид солярію - солярій з душем. Ви одночасно загоряєте і приймаєте душ. Волога шкіра загоряє швидше, відтінок виходить природним, засмага лягає рівніше.

За 1 годину. Автозагарного душу. Спеціальний засіб розпорошується в кабіні автоматично або вручну майстром. Процедура триває близько години, результат з'являється моментально.

Цей спосіб засмаги підходить для тих випадків, коли потрібно засмагнути швидко, але ненадовго. Недолік один - змивається така засмага нерівномірно.

За 2 години. Автозагар - засіб, що дозволяє отримати безпечний і практично моментальний загар. Він абсолютно безпечний і не викликає старіння шкіри.

Дія засобу відбувається завдяки речовині дігідроксіацетон, який при попаданні на шкіру з'єднується з білками шкіри, викликаючи її потемніння.
Автобронзант починає діяти через 2-3 години після нанесення, а отримана засмага тримається три дні. Однак чим раніше виявляється ефект, тим швидше він і зникає. Дерматологи вважають цей спосіб засмаги одним з кращих, так як речовини працюють тільки на поверхні шкіри, не потрапляючи в організм. Автозагар також виконує функцію лосьйону для тіла, зволожуючи шкіру.

До мінусів можна віднести «здатність» засобу бруднити одяг, лягати на шкіру нерівно. Іноді в результаті може вийти занадто жовтий неприродний відтінок. Крім того, автозагар не підходить людям із захворюваннями шкіри і гормональними порушеннями.

Красиво
Які би гарні не були косметичні засоби для створення ефекту засмаги, влітку все ж хочеться насолодитися сонечком. І тут може виникнути непередбачене - засмага «під леопарда», тобто плямами. Плями можуть бути темними і світлими. Звідки вони?

Засмага з'являється завдяки виробленому в організмі гормону меланіну. Якщо при його виробленні відбувається збій, можливий загар плямами. Якщо меланін виробляється в надмірній кількості - плями будуть темними, в недостатньому - світлими.

Поява світлих плям може бути викликане вітіліго (зникненням зі шкіри пігменту меланіну). Це сигнал про порушення в роботі внутрішніх органів. Спровокувати вітіліго може навіть розлад нервової системи.

Також появі засмаги плямами сприяють прийом гормональних і заспокійливих засобів, антибіотиків, використання неякісної сонцезахисної косметики. Засмага плямами може бути і наслідком раніше отриманих сонячних опіків.

Вирівняти колір шкіри можна спробувати відлущувальними гелями і скрабами, прийняттям ванни з сіллю, використанням жорсткої мочалки. Після кількох процедур нерівності засмаги зійдуть, але шкіра стане менш засмаглою.

Усунути наслідки засмаги плямами важче, ніж його запобігти, а значить, важливо пам'ятати: загар повинен бути не тільки рівним і стійким, а й безпечним.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Довгий час фахівці естетичної медицини шукають ідеальний матеріал для корекції дефектів шкіри і зморшок, які...
Отже, літній сезон в самому розпалі. Ви вже знаєте, якими сонцезахисними засобами користуватися, як правильно...
Веснянки не завжди є проблемою. Іноді вони навіть прикрашають, якщо не зливаються в плями. Таке злиття відбувається від...
Жіночі ноги - це, мабуть, найбільш захоплююча частина (якщо розглядати всі частини окремо) жінки. Жіночі ноги красиві,...
Scroll To Top