Рекомендуємо прочитати

Чому чоловіків збуджують жіночі ніжки

article1447.jpg

Жіночі ноги - це, мабуть, найбільш захоплююча частина (якщо розглядати всі частини окремо) жінки. Жіночі ноги красиві, покриті тонкими колготками або золотистим загаром, граціозно мерехтячи в неквапливій ході або закинуті одна на одну магічним чином впливають на більшість представників сильної статі, відсилаючи недвозначні еротичні сигнали, тим самим, зводячи деяких особистостей з розуму. Чому жіночі ніжки так збуджують чоловіків?

Такий еротичне вплив обумовлено не вільнодумством нашого суспільства, напівголими співачками на екранах телевізора або міні-спідницями. Незалежно від сексуальної моралі, культури і моди ноги жінки завжди зачаровували чоловічу половину населення, підвищуючи у них в крові рівень гормонів. Чому ноги жінки в чоловіках пробуджують такий потяг? Відповідь проста, ноги жінки істотно відрізняються від чоловічих ніг. У жінок коліна ніжніші, стегна більш округлі, гомілки стрункіші, шкіра гладка як шовк (в ідеальному стані). Але найбільше збуджує трикутник, розташований в самій верхній частині ніг. Цей трикутник є вершиною сексуальності, який до того ж ховається від сторонніх поглядів.

Морріс Десмонд писав, що чоловіки підсвідомо у своїй уяві малюють цю приховану частину (мова йде про місце, де сходяться стегна) жіночого тіла і намальований ними образ має настільки потужну силу, що часто буває важко впоратися з правилами ввічливості. Красиві жіночі ноги краще за будь який гіпноз приковують погляд протилежної статі. Але не тільки красиві ноги самі по собі будять чоловічу фантазію, на чоловічу фантазію впливає і рухи ніг. Наприклад, положення «нога на ногу» оголює частину стегна, а погойдування стегон чоловік приймає як натяк на секс.

Ноги близько розташовуються до статевих органів, через що впродовж століть в їх відношенні було табу. Жіночі ноги закривали довгі сукні до п'ят, а нижня білизна була з оборками. Ще в 19 столітті дівчатам заборонялося оголювати навіть щиколотки, тому вони носили високі черевики на шнурівці.

Страх перед непередбаченим впливом жіночих ніг іноді проявляв себе в досить гротескному вигляді. Наприклад, у вікторіанській Англії навіть ніжки роялів і меблів закривалися чохлами, щоб у чоловіків не з'являлися сумнівні фантазії. Серед вищих кіл суспільства ходила цензура мови - в Англії, наприклад, курячі стегенця називали «темним м'ясом», в кайзерівській Німеччині нижню білизну та панчохи називали «невиразні речі».

Однак ніякі заборони не змогли викорінити у чоловіків тягу до підглядання, навпаки, чарівність жінок ніколи не вдавалося приховати повністю. Обриси ніг, які чоловіки вгадують під довгими брюками чи спідницею, оголившася на мить щиколотка запалюють фантазію більшості чоловіків, незалежно від культури, навіть якщо культура строго дотримується моральних законів. Це знає кожен чоловік, адже як тільки настає весна, чоловіки відразу помічають, що жінки стали помітно красивішим.

Довгі ноги зазвичай притягають більше поглядів, чому? Наддовгі ноги можна віднести до капризів природи, адже це не зовсім звичайне явище. Фахівці зі світу моди вважають, що лише 1 з 100 000 жінок може вважатися «барбіногою». Чи може це бути причиною того, що наддовгі ноги вважаються більш привабливими? Вчені і цьому знайшли пояснення. Одні стверджують, що довгі ноги свідчать про хороше здоров'я власниці, а це суттєвий аргумент у стосунках між протилежними статями. Біологи ж стверджують, що чоловіки на інстинктивному рівні хочуть розділити свої гени з сильною і здоровою жінкою. Власниці довгих ніг, як правило, високого зросту, що вказує на міцну імунну систему.

У Брістолі вчені з університету виявили, що у жінок, довжина ніг яких була довшою 74 см, було більш здорове серце. До того ж такі жінки менше схильні до інфаркту.

Довгі ноги носять і інше пояснення, наприклад, довгі ноги свідчать про статеву зрілість дівчини. Стрункі і довгі ноги відзначають підлітковий вік дівчини та її сексуальну зрілість, тоді як короткі відносяться до дитинства. До того ж у швидко зростаючих дівчаток проявляється незвичайна дитячо-жіноча сексапільність.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік...
Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі"...
Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Scroll To Top