Рекомендуємо прочитати

Як підтримати груди: кілька корисних порад

article2937.jpg

Красиві груди, як і гарна фігура - завжди була предметом жіночої гордості. Але часто в гонитві за витонченою фігурою ми сідаємо на різні дієти, і в результаті втрачаємо сантиметри не тільки на талії, але і на розмірі і формі грудей. Не переймайся, при належному догляді за грудьми можна досягти і того, й іншого. Якщо ти хочеш дізнатися, як підтримати груди природним шляхом, без застосування медичних засобів та хірургічного втручання, скористайся порадами.

Як підтримати груди - вплив на шкіру грудей
Масаж грудей покращує приплив крові, підвищує пружність і тонус шкіри в зоні декольте, надасть підтягнутості. Масаж грудей слід проводити під керівництвом професійного масажиста, щоб не травмувати ніжні тканини молочної залози. Масаж не можна робити у випадках, якщо ти недавно закінчила годувати грудьми, якщо в грудях є ущільнення, а також людям з підвищеним тиском.

Контрастний душ здатний привести в тонус груди і поліпшити кровообіг. Контрастний душ потрібно починати і закінчувати приємною теплою водою, чергуючи з прохолодною. Починай процедуру з півхвилини для кожної температури протягом 5 хвилин, потім час і кількість обливань поступово збільшуй. Після душу витри груди махровим рушником і змасти живильним кремом.

Як підтримати груди - вправи для м'язів грудей
Ефект красивих грудей досягається за рахунок активних щоденних тренувань грудних м'язів. Саме вправи для м'язів грудей збільшать їх об’єм.

• Руки зігніть в ліктях і зчепивши в замок на рівні грудей. Докладаючи максимум зусиль і напружуючи м'язи грудей, по черзі протягом 10 секунд штовхай однією рукою іншу, потім навпаки. Після кожного штовхання відпочивай 20 секунд. Повтори 10-20 разів, поступово збільшуючи навантаження.

• На рівні грудей стисни між долонями м'ячик. Протягом 10 секунд стискай м'ячик якомога сильніше, потім відпочинь 20 секунд. Повторюй вправу 10-20 разів.

• Сядь рівно за стіл, долоні поклади перед собою на стіл. Не змінюючи положення тіла, із зусиллям разом або по черзі дави долонями на кришку столу 10 секунд, потім відпочинь. Повторюй 10-20 разів.

• Стань в отворі дверей, вприся долонями в косяки. З зусиллям натискаючи, спробуй як би розсунути стіни. Щоб підсилити навантаження, можна трохи прогнутися в отворі. Роби вправу протягом хвилини, потім відпочинь.

• Стань біля стіни, вприся в неї долонями на рівні грудей. З зусиллям натискаючи, спробуй як би зрушити стіну вперед, тримаючи при цьому спину рівно. Також можна віджатися від стіни.

• Заведи руки за голову і зчепивши в замок на потилиці. З зусиллям напружуй руки, намагаючись поєднати лікті. Повтори 10 разів.

При правильному виконанні цих вправ, в твоїх грудних м'язах повинна відчуватися напруга. Повторюй комплекс вправ 2 рази на день, і через місяць ти помітиш перші результати.

Крім того, пам'ятай, що при інтенсивних тренуваннях і активних дієтах твій організм втрачає багато води, в результаті чого груди також втрачають форму. Щоб не допустити зневоднення, необхідно регулярно поповнювати запаси води в організмі і випивати як мінімум 1 літр води в день.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Для жінок, які хочуть, щоб у них були красиві і здорові груди, і яким потрібна підтяжка грудей без операції, існують...
Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Про користь грудного вигодовування написано чимало. І абсолютно всі лікарі переконують мам не відмовлятися від...
Зарядка вранці - це комплекс фізичних вправ, які виконуються після сну щодня. Ранкова гімнастика зміцнює здоров'я ...
Scroll To Top