Рекомендуємо прочитати

Які дієти допоможуть, а які – зістарять.

article2901.jpg

Монодієти - улюблений спосіб схуднення для ледачих, холостяків, невибагливих і всеїдних. Фішка в тому, що поглинається тільки один продукт протягом відведеного терміну, зате в необмеженій кількості. Таким чином, організм приручається, і проходить звичка нервово заїдати стрес, розчарування і сексуальну незадоволеність, їжа перетворюється на щось ще більш ненависне, ніж все інше в житті товстуна. Серед різновидів монодієт - гречана, рисова, кефірна, яблучна і безліч інших.

Перевага:
Можна продовжувати лопати «від пуза», а вага тим часом знижується.

Недоліки:
Практикувати не можна довше 3-х днів через дефіцит надходження в організм вітамінів і мінералів.

Протипоказання:
Не підходять дрібним, гурманам, хворим, вагітним, а також всім тим, хто веде активний спосіб життя.

Оптимально:
Обмежитись одним днем, але періодично - раз на тиждень або раз на місяць. Любителям цього виду дієт потрібно обов'язково враховувати особливості свого організму, щоб підібрати оптимальний монопродукт.

Худаючим на замітку:
Надлишок рису може спричинити згущення жовчі. Це не тільки псує характер, але і сприяє утворенню каменів у жовчному міхурі. А недолік білка веде до зниження рівня гемоглобіну в крові.

Надмірне споживання рослинної олії з метою «очищення кишечника» може також викликати утворення каменів у жовчовивідних шляхах.

Кефір порушує перистальтику кишечника, викликаючи або запор, або рідкий стілець. Крім того - в ньому немає вуглеводів.

А ось яблука містять одні суцільні вуглеводи. Відсутність білка в цьому продукті викликає зміни в ендокринній системі, а в разі наполегливої дієти у жінок на тлі вираженої дратівливості може припинитися щомісячний так званий фактор скандалу або депресії.

Любителі бананів, пам'ятайте: цей солодкий фрукт підступний. Потрапивши в організм, він так і норовить якомога довше там затримаються. А надлишок легкозасвоюваних вуглеводів взагалі ставить під сумнів дієтичний ефект даного продукту.

Жирний сир вб'є нирки, а знежирений - печінку. Вибирайте 9% жирності.

Надлишок моркви в організмі викликає «морквяний гепатит», який проявляється різким пожовтінням шкіри. Добре хоч навесні цей ефект можна списати на невдалий загар.

Через повну відсутність у кавунах жирів жиророзчинні вітаміни не будуть всмоктуватися. При нестачі жирів також порушується оновлення клітин.

Одні суцільні сирі овочі - це удар нижче пояса, а точніше - по печінці та підшлунковій залозі. Надаючи стимулюючу дію на апетит, соки посилюють відчуття голоду, яке і так мучить бажаючих схуднути. Через відсутність клітковини страждає кишечник. Вміщені в соках кислоти подразнюють слизову шлунка.

Якщо ви обрали для себе суху їжу, майте на увазі: згущення крові підвищує ймовірність утворення тромбів, а через нестачу рідини ниркам важко виводити продукти розпаду.

На думку київського терапевта й дієтолога Бориса Скачко, єдина монодієта, яку може дозволити собі людина без шкоди для здоров'я - материнське молоко. Всі інші спроби скласти раціон на одному ключовому продукті не повинні тривати довше трьох днів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Яблучний пиріг дріжджовий...
Харчування завжди позначається на організмі, отже, і на фігурі. З цієї причини дуже важливо вживати корисні продукти,...
Незрівнянна вівсянка з яблуками і корицею до сніданку...
Смачний рулет з яблуками, чорносливом та корицею...
Scroll To Top