Рекомендуємо прочитати

Як видалити татуювання

article2913.jpg

Татуювання люди наносили на своє тіло ще в давні часи. І з давніх часів люди стоять перед проблемою видалення натільних малюнків. Деякі молоді люди, в гонитві за модою, малюють на своєму тілі татуювання. Але не замислюються, що, можливо, в якийсь період життя вони захочуть від неї позбутися. І для цього є чимало причин. Починають шкодувати, що зробили тату. Думають, як від татуювання позбутися, починають шукати способи вирішення своєї проблеми. До недавнього часу це зробити було майже неможливо, не було ще високих технологій для вирішення даної проблеми.

Але зараз на допомогу всім, хто має бажання прибрати з тіла непотрібні і давно обридлі малюнки прийшла сучасна косметологія. Вона пропонує шість способів:

Висічення
При висіченні виконують зрізання верхнього шару шкіри, де нанесений малюнок. Це виконується скальпелем, анестезія — місцева. Процедура навіть під наркозом дуже болюча. Після висічення залишаються завжди шрами. Тому цей спосіб доречний тільки для видалення татуювань, маленького розміру.

Маскування
Це найпростіший спосіб видалення тату з тіла. Суть його полягає в наступному: на старий малюнок наносять новий. Але його колір вже збігається з кольором шкірного покриву. Хоча повністю зафарбувати старий малюнок вдається дуже поверхово. Цей спосіб хороший при видаленні татуювань, які мають невеликий розмір і тільки світлого відтінку.

Коагуляція
У цьому випадку за один прийом відразу випалюється кілька шкірних шарів. Утворюються після цієї процедури струпи, але вони незабаром відпадають. Але недолік в тому, що за обрисами колишнього малюнка залишаються рубці. Тому коагуляція не підходить для написів або тату контурних.

Кріохірургія
На татуювання наноситься рідкий азот, процедура виконується в один момент. При відновленні шкіри утворюється кірочка, яка сама з часом відокремиться від шкіри. Рубець залишиться, але також на короткий час. Надалі він зникне, видно не буде. Анестезія — місцева.

Шліфування
Шліфування шкіри називають у медицині дермобразія. Спосіб полягає в шліфуванні шарів шкіри до повного видалення малюнка спеціальною фрезою. Поверхня її абразивна. Після обробки шкіра відкрита всім інфекціям і не виключено утворення рубців.

Лазер
Видалення старих татуювань лазером — найсучасніший спосіб. Лазерному видаленню піддаються татуювання будь-якого кольору. Фарбувальний пігмент розщеплюється світловим імпульсом лазерного променя на маленькі частинки. А з тіла їх виводять через лімфатичну систему. При цій процедурі шкіра залишається без пошкоджень, не буває на ній ні рубців, ні опіків. Ця процедура абсолютно безболісна, анестезія не застосовується. Місце обробки обдувається струменем холодного повітря. Єдиний недолік — процедура дуже тривала. Зробити треба буде до п'яти сеансів. А між ними ще й двотижневі перерви.

У домашніх умовах
Деякі молоді люди вирішують видалити набридле татуювання самостійно. Використовують йод, оцтову есенцію, настоянку трави чистотілу, марганцівку та інші підручні засоби. Але не треба ризикувати своїм здоров'ям. Такі експерименти не дадуть очікуваного результату, а ось до серйозних наслідків приведуть однозначно.

Якщо ви свідомо і твердо вирішили позбутися малюнка на своєму тілі, то це рекомендується робити в холодний період року. А після процедури треба утриматися від лазні, сауни, басейну і фізичних навантажень, які сприятимуть виділенню поту.

Видалення тату є дуже складною процедурою. Її може виконати тільки висококваліфікований фахівець. Тому вибирайте майстра з пристрастю. Від його досвіду і знань залежатиме ваше здоров'я і чистота шкіри. Звертайтеся тільки в клінік, що мають ліцензії на виконання тату. Пам'ятайте, що професійно виконані татуювання видаляються набагато простіше і досить легко, ніж аматорська творчість.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тільки що Ви повернулися з салону-тату і не можете натішитися з того, що нарешті зважилися зробити татуювання? Вітаємо!...
Інтимне татуювання безумовно є «родзинкою» будь-якої дівчини. До речі кажучи, місцем його розташування не...
Сьогодні красиві татуювання на тілі жінки — це не лише прикраса, але і оригінальний метод самовираження. Так не завжди...
Косметологічне видалення татуювання під дією лазерного променя, вважається досить затребуваною процедурою. За сорок...
Scroll To Top