Рекомендуємо прочитати

Тату на жіночому тілі

article1832.jpg

Сьогодні красиві татуювання на тілі жінки — це не лише прикраса, але і оригінальний метод самовираження. Так не завжди було. З моменту відтворення даного мистецтва, відношення до слабкої статі з татуюваннями суттєво змінилося.

Тату на жіночому тілі: що думають чоловіки

Довгий час до жінок з татуюванням громадськість ставилася негативно, таких жінок всіляко засуджували. Бачачи жінку з художнім красивим татуюванням, громадськість зараховувала її до асоціального прошарку суспільства, а від охоронців моралі жінка отримувала осуд. За останні 10 років стереотипи, пов'язані з тату вельми ослабли, а мистецтво татуювання вийшло на новий щабель. Можливо, цим і пояснюється те, що на вулицях з'явилося багато жінок з татуюваннями, хоча зовсім недавно це було практично неможливо. Такої поширеності тату серед жінок посприяли зірки шоу-бізнесу.

Ряд відомих моделей, співачок і актрис свої татуювання демонструють публіці, а часом і докладно розповідають про значення тату. Саме така відвертість відомих дам зруйнувала стереотипне уявлення про жінок з тату в цілому, а також причини, з яких прекрасна половина людства прагне прикрасити себе татуюванням. Найчастіше на жіночому тілі красиві татуювання сприймаються як прикраса.

Як чоловіки ставляться до татуювань у жінок

Любителькам «вічної прикраси» варто знати, як чоловіки ставляться до подібних прикрас у жінок. За даними опитувань серед чоловіків, на жаль, дуже багато тих, хто про жінку з тату має таку думку:
— Вона була в місцях не таких віддалених;
— Вона представниця найдавнішої професії;
— Вона любителька одностатевої любові.

На жаль, подібна асоціація при вигляді тату у жінки ще довго буде існувати в головах і чоловіків, і деяких жінок. Чоловіки вважають, що поки жінка молода можна «стерпіти» татуювання, але у дорослої жінки вона виглядає безглуздо. Крім того, серед чоловіків побутує поняття — «татуювання на-віч». Татуювання не «до лиця» виглядає погано. Тут мається на увазі стиль жінки — як вона себе веде, який має соціальний статус, тобто татуювання повинне гармонійно «поєднуватися» з сутністю дівчини.

Щодо тату у жінок серед чоловіків побутує три думки.

— Позитивно, проте «краще відмовитися». Чоловіків, які позитивно ставляться до татуювань у жінок дуже мало. Тут на позитивну думку впливає сексуальний підтекст. Варто відзначити, що чоловіки з такою думкою зазвичай думають про жіночі татуюваннях не зовсім однозначно, наприклад, якщо справа стосується «жінок взагалі», то може і позитивно, а якщо мова йде про «свою кохану», то думка може змінитися. Така поведінка пояснюється тим, що зображення на жіночому тілі притягує до себе багато уваги, в тому числі і з боку протилежної статі. Доречне і красива татуювання на знайомій (або взагалі незнайомої) дівчині розбурхує уяву чоловіка, викликаючи тим самим масу похвал. Заміжній жінці проблематично обговорити з чоловіком ймовірність появи татуювання на своєму тілі.

— Місце і розмір має значення. Коли у чоловіків запитали, чи подобаються їм татуювання на жіночому тілі, багато хто відповів: дивлячись в якому місці вона розташована і якого розміру. Багатьом чоловікам подобаються ледь помітні татуювання, тобто невеликі, тому від татуювань великого розміру краще відмовитися. Що стосується місця розташування тату, то чоловіки вважають, що найбільш вдалими місцями є ключиця, кісточка, поперек, лопатка, сідниця, потилицю. А ось на плечі жінки крупна татуювання виглядає нежіночно. Варто відзначити і той факт, що чоловікам (правда, не всім) не подобається, якщо на тілі жінки знаходиться більше двох татуювань.

— Головне, щоб людина була хорошою. Таку думку складається у чоловіків, які абсолютно байдужі до татуювань на жіночому тілі. Для таких чоловіків татуювання не є ні сексуальною прикрасою, ні клеймом, ні методом самовираження, однак якщо тату зроблена неякісно та / або в невдалому місці, то вона може вивести з себе навіть «флегматика». Для таких чоловіків на першому плані стоїть сама дівчина — її характер, її поведінка, і тільки потім татуювання.

Фото тату на жіночому тілі

На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Татуювання люди наносили на своє тіло ще в давні часи. І з давніх часів люди стоять перед проблемою видалення натільних...
Тільки що Ви повернулися з салону-тату і не можете натішитися з того, що нарешті зважилися зробити татуювання? Вітаємо!...
Косметологічне видалення татуювання під дією лазерного променя, вважається досить затребуваною процедурою. За сорок...
Інтимне татуювання безумовно є «родзинкою» будь-якої дівчини. До речі кажучи, місцем його розташування не...
Scroll To Top