Рекомендуємо прочитати

Інтимне татуювання

article3143.jpg

Інтимне татуювання безумовно є «родзинкою» будь-якої дівчини. До речі кажучи, місцем його розташування не обов'язково повинні бути статеві органи. Інтимність татуювання полягає в тому, що крім вас і вашого шанувальника про її існування більше ніхто не дізнається.

Чоловічий і жіночий погляди на татуювання
Сильна і прекрасна половини населення до інтимних тату відносяться як не дивно по-різному. Дівчата вітають наявність такої «прикраси» на своїх хлопцях у вигляді невеликого візерунка нижче попереку, на попі або спереду нижче пупка справа або зліва. А ось майстерно розмальовані чоловіча гідність викликають тільки огиду і страх.

Що стосується чоловіків, то мало хто з них хотів би спостерігати тату на тілі своєї коханої. Своє негативне ставлення до інтимних татуювань вони аргументують тим, що після пологів або появи целюліту малюнок втрачає свою форму і виглядає як мінімум не привабливо. Невеликий же відсоток прихильників цього древнього мистецтва отримують шалену насолоду при вигляді татушки, що переходить в зону статевих органів, наприклад візерунок у вигляді орхідеї або змії.

Чому жінки роблять татуювання?
Не дивлячись на не втішні статистику для жінок, прекрасна половина набагато сміливіше і частіше надає своє тіло «під голку» тату-майстра, ніж представники чоловічої половини. Це можна пояснити кількома факторами:

1. Сам процес нанесення татушки набуває інтимного характеру хоча б за рахунок того, що в більшості випадків майстри тату - чоловіки.

2. Жінки люблять себе прикрашати, а татуювання у своєму роді вважаються прикрасою, причому вічним.

3. Наявність татуювання на тілі автоматично робить її власницю неповторною і загадковою.

4. За допомогою такого орнаменту можна приховати деякі вади за типом шрамів від апендициту і післяпологових розтяжок.

Вибір малюнка для інтимного татуювання
Вибираючи малюнок для інтимного татуювання, потрібно проконсультуватися з майстром. Малюнок, набивався на все життя, повинен відповідати стану вашої душі і радувати вас і вашого супутника все життя. Не варто набивати імена коханих, адже життя не стоїть на місці і напевно не раз зможе змінити ваші симпатії. Наявність павуків на жіночому тілі теж особливої краси не принесе, адже є символом наркоманів. Метелики, троянди, шипи і музичні інструменти можуть зіграти злий жарт - не дивуйтеся, якщо вас приймуть за дівчину легкої поведінки або лесбіянку.

Вибір тату-салону
На щастя, сучасні тату-салони максимально оснащені спеціалізованим обладнанням і кольоровою гамою фарбувальних речовин. Таке оснащення в міксі з «операційною» стерильністю ризик підчепити зараження зводять нанівець. У тату-салоні вам обов'язково повинні надати для перегляду альбом з фотографіями робіт майстра, а також ознайомити з усіма особливостями процесу «набивання» та догляду за татуюванням. Кваліфікований майстер відповість на всі ваші запитання, у тому числі і про хворобливість даної процедури. Якщо ви не мазахістка, то особливого кайфу від набивання татуювання ви не отримаєте. До речі, жоден професійний майстер не запропонує вам амнезію, адже знеболююче скорочує м'язи і в підсумку татуювання може деформуватися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тільки що Ви повернулися з салону-тату і не можете натішитися з того, що нарешті зважилися зробити татуювання? Вітаємо!...
Сьогодні красиві татуювання на тілі жінки — це не лише прикраса, але і оригінальний метод самовираження. Так не завжди...
Косметологічне видалення татуювання під дією лазерного променя, вважається досить затребуваною процедурою. За сорок...
Татуювання люди наносили на своє тіло ще в давні часи. І з давніх часів люди стоять перед проблемою видалення натільних...
Scroll To Top