Рекомендуємо прочитати

Видалення татуювання лазером

article2661.jpg

Косметологічне видалення татуювання під дією лазерного променя, вважається досить затребуваною процедурою. За сорок років розвитку, лазерна технологія перенесла серйозні зміни. В даний час отримано клінічний матеріал, і метод видалення тату лазером став просунутим і швидше за все, єдино прийнятним, з боку позитивного косметичного результату.

Дуже багато людей робить тату на тілі. Звичайний середній вік бажаючих зробити татуювання — 18 років — вік, коли відбувається прояв емоційної нестабільності, або бажання віддати данину моді, ніж усвідомлений вибір дорослої розумної людини в модифікації тіла. Невдовзі з'являється усвідомлення "помилки молодості", і нестримне бажання виведення помилок.

І які страшні засоби не застосовують люди, щоб позбавити татуювання на тілі?

Видалення татуювання лазером

— Вводять під шкіру кашоподібну суміш, зібрану з рівних частин спирту, молока, і воску;

— У татуйовану ділянку вводять кисле, кобиляче або коров'яче молоко;

— Повторюють процедуру наколювання без фарби, щоб згодом висмоктати пігмент;

— Вирізають ножем, випалюють паяльником або лупою, зрізають фрезою, стирають машиною для шліфування і так далі.

Але всі вищевказані варіанти, призводять до сумних наслідків, аж до серйозних патологічних проблем, а в меншій мірі, світлих шрамів. У даному випадку, слід звертатися до фахівців. І ось тут на допомогу приходять лазерні технології.

З точки зору науки, лазер і високо інтенсивне світло, мають однаковий фізичний напрямок. Основний принцип функціонального процесу лазерної косметології — це подолання поверхневого шкірного шару. Після цього в невеликий обсяг м'язової тканини, потрапляє дуже багато енергії. У результаті відбувається миттєве випаровування шкірного покриву, так як температура зростає в сотні градусів. Слід підкреслити, що в сусідній ділянці шкіри нагріву не відбувається, а тому опік в даному випадку, відсутній. Кількість лазерної енергії, час накопичення встановлюють комп'ютерною програмою, де регулюється і глибина впливу лазера на шкіру.

Видалення татуювання лазером

Сучасний лазерний апарат для видалення татуювань виглядає в якості компактного і легкого інструменту, що дозволяє вільно інтегруватися в робочі місця косметолога, гінеколога, дерматолога, хірурга і так далі. Регулятор потужності (0,3 — 25 Вт), плавно враховує зону, тканини, форму ділянки, має здатність підібрати глибину розмір і ширину зони коагуляції. Зазвичай у апаратів існує три генеративних режими, і кілька режимів експозиції.

Наявність супер імпульсивного режиму, відкриває можливість проводити обробку біологічної тканини без некрозу. У багатьох сучасних апаратів існують мікроскопічні системи управління підвищеного радіусу простору.

Тим не менше, видалення тату лазером, залежно від виду, дає певний ефект і застосовується в різних цілях.

Видалення татуювання лазером

Вапорізація — це тип впливу лазерним променем, за допомогою дербіевого лазера. Виконання процедури полягає у видаленні шкірних ділянок епідермісу, де ризик виникнення шрамів і рубців, зводять до мінімуму. Після операції шкіра відновлюється через тиждень. По закінченню двох тижнів повністю регенерується. Даний метод використовують при виведенні неглибоких татуювань. У випадках, коли порушені глибокі шкірні шари, можливі, утворення рубців.

Селективна фотоактивації — це сучасна технологія видалення татуювання за допомогою лазера, без порушення стану зовнішньої шкіри. Даний метод полягає в поступовому посвітлінні малюнка повного злиття з кольором шкіри. Недолік подібної процедури в тому, що видалення триває тривалий час, іноді до року.

Основна перевага лазерної технології — це відновлення шкіри після сеансу. Лазери нового покоління в процесі видалення тату, направляють на уражену ділянку тисячі мікро-слідів — крапками, причому шкіра між точок залишається не пошкоджене, що надалі дає позитивний результат при загоєнні, тобто створює відсутність опіку після сеансу. Лазерна косметологія безконтактно і безкровно позбавляє шкіру від різних дефектів, в тому числі патологічних утворень.

Видалення татуювання лазером

Основні недоліки:
— Можлива поява пігментних плям;
— Атрофія шкіри;
— Безліч процедур, при глибокому татуюванні.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Інтимне татуювання безумовно є «родзинкою» будь-якої дівчини. До речі кажучи, місцем його розташування не...
Тільки що Ви повернулися з салону-тату і не можете натішитися з того, що нарешті зважилися зробити татуювання? Вітаємо!...
Сьогодні красиві татуювання на тілі жінки — це не лише прикраса, але і оригінальний метод самовираження. Так не завжди...
Татуювання люди наносили на своє тіло ще в давні часи. І з давніх часів люди стоять перед проблемою видалення натільних...
Scroll To Top