Рекомендуємо прочитати

Стоп зморшкам під очима!

article3422.jpg

Скільки раз кожна дівчина і жінка з жахом замислюється, чому з'являються зморшки навколо очей? Мабуть, багато. Щоб розвіяти ці страхи, вивчимо їх зсередини, озброїмося знаннями як з ними боротися.

Зазвичай перші зморшки з'являються навколо очей. Спочатку це можуть бути невеликі лінії, які, якщо не звернути на них належної уваги, з часом перетворюються в глибокі складки, що псують естетичний вигляд і старять людину.

Що ж є причиною виникнення зморшок навколо очей?
Чому перші зморшки з'являються саме навколо очей? Причиною такої вразливості цієї ділянки шкіри полягає в її сухості і практично повній відсутності м'язів. Коли людина відчуває певні емоції і переживання, це цілком відбивається на її обличчі. Тому шкіра навколо очей найбільше страждає від прояву емоцій - на неї припадає величезне навантаження.

Коли люди висловлюють свої почуття за допомогою міміки, вони напружують певні групи м'язів, внаслідок чого шкіра над ними стискується і розтягується. В молодості вона легше справляється з таким завданням, але з віком, коли втрачається еластичність, повернення в початковий стан стає більш важким. Від чого й з'являються перші зморшки. Тому причиною перших зморшок навколо очей може служити і надмірна рухливість обличчя.

Також деякі люди мають звичку жмуритися від вітру і сонця. В таких випадках рекомендується носити сонцезахисні окуляри, які знизять вразливість очей. Однак необхідно вибирати окуляри тільки зі скла, так як пластик не захищає очі від ультрафіолету, і носіння таких неякісних окулярів принесе тільки шкоду, а не користь.

Головною причиною виникнення зморшок є біологічне старіння, коли в організмі людини відбуваються незворотні процеси, що зачіпають всі органи і системи. Шкіра, будучи одним з органів людини, з віком поступово в'яне, що обумовлено такими причинами:

- Погіршенням циркуляції крові;

- Ослабленням і частковим припиненням виконання функцій потових і сальних залоз;

- Погіршенням процесу регенерації;

- Зменшенням і частковим зникненням підшкірної жирової клітковини;

- Зменшенням кількості еластину і колагену в дермі шкіри і ін.

В якому віці з'являються перші зморшки?
Дерматологи стверджують, що процес старіння шкіри починається у віці 25 років. Як правило, перші зморшки з'являються в 25-30 років, коли в шкірі починаються процеси старіння, вона стає менш пружною і еластичною, втрачає вологу. Однак іноді перші зморшки можуть з'явитися і у віці 10-20 років.

Чому з'являються зморшки іноді в ранньому віці? Причиною виникнення передчасних зморшок можуть також послужити часті стреси, шкідливі звички (куріння, вживання алкоголю і надмірної кількості кави), неправильне харчування, недостатня рухливість, недосипання, дотримання строгих дієт та інше. Всі ці чинники знижують пружність і еластичність шкіри, висушують її, внаслідок чого відбувається порушення обмінних процесів на клітинному рівні.

Як уникнути появи зморшок?
Щоб уникнути передчасних зморшок необхідно стежити за своїм здоров'ям, правильно харчуватися, уникати шкідливих звичок, висипатися.
Намагайтеся випивати стільки води, скільки радять лікарі - порядку 2-х літрів на день. Недолік вологи теж може стати причиною виникнення зморшок навколо очей.

Також необхідно правильно доглядати за шкірою обличчя, зокрема навколо очей. Її потрібно правильно очищати, живити, зволожувати. Рекомендується робити маски. Користуватися легкими кремами можна починати і в досить ранньому віці - зараз ринок надає широкий асортимент спеціальних легких кремів, розроблених для молодих людей. Необхідно пам'ятати, що шкіра в навколо очей сильно вразлива і потребує особливого догляду. Тому для неї ні в якому разі не можна використовувати крем для обличчя, так як він може виявитися занадто важким.
Необхідно спати стільки, скільки потребує конкретно Ваш організм. Ми всі - індивідуальності.

Не варто пересушувати шкіру, зокрема великою кількістю декоративної косметики, зловживати припудрюванням. Слідкуйте за тим, скільки косметики Ви наносите на обличчя і якої вона якості.
Також необхідно стежити за мімікою - не варто гримасувати занадто інтенсивно. Намагайтеся стежити, скільки разів на день Ви робите певний вираз обличчя і чому. Потрібно намагатися контролювати свої емоції і рівень їх відображення на обличчі.

Дотримуючись цих правил, Ви подаруєте свою шкіру здоров'ям і красою, а собі впевненість і неперевершеність на кожен день!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Секрети молодості шкіри можуть бути абсолютно різними, і в кожної жінки вони свої, але варто звернути увагу на ті, які...
Знайдено спосіб, який позбавляє від сивого волосся назавжди. Європейські вчені знайшли спосіб назавжди позбутися від...
Поява прищів на спині з приходом весни призводять до хвилювання багатьох людей. Адже це сезон, коли ми оголяємося...
У кожної четвертої людини болять і набрякають ноги. Причому четверо з п'яти є жінками. Чому набрякають і болять ноги?...
Scroll To Top