Рекомендуємо прочитати

Використовуємо косметику для інтимної гігієни

article2029.jpg

У наш час існує величезний вибір косметики для інтимної гігієни (мило, гелі, крем-гелі і інше.). Розглянемо, чи приносить косметика, призначена для інтимної гігієни користь для здоров'я. У медичних установах фахівці роз'яснюють всі плюси і мінуси такої косметики.

Чому косметикою для інтимних зон рекомендують користуватися фахівці?


Жінкам дозволяє уникнути багатьох проблем, дотримання інтимної гігієни. Це виникнення різних гінекологічних хвороб, свербіж, лущення, почервоніння. Багато жінок добре себе почувають не користуються засобами інтимної гігієни. Подивимося, що думають фахівці про це. Лікарі гінекологи однозначно рекомендують користуватися жінкам косметикою для інтимної гігієни.

Справа в тому, що величезну роль у жіночому організмі відіграє кислотно-лужний баланс статевих органів. При порушенні з тих чи інших причин, даного балансу, збільшується ризик розвитку багатьох гінекологічних захворювань. Безпліддя є однією з таких хвороб. Причин цього діагнозу супроводжує багато. Наприклад, купання в морі, купання в басейні в хлорованій воді, стрес, прийом протизаплідних препаратів і д. Деякі жінки віддають перевагу звичайному милу, але виконати делікатну завдання воно рідко здатне. Мильна піна призводить до сухості шкіри, змінюючи природне кислотне середовище, вона деколи може викликати роздратування. Враховуючи тонкощі жіночої фізіології виробники косметики для інтимної гігієни особливу увагу звертають на компоненти які не подразнюють шкіру і не пересушують на відміну від звичайного мила.
Варто замислитися, наскільки це все важливо для жінки, яка бажає зберегти репродуктивну функцію. Цю косметику слід вибирати дуже обережно, так як інтимні зони досить чутливі. Косметику для інтимної гігієни рекомендується купувати тільки в аптеках або у фірмових магазинах.

Для посилення сексуального збудження використовується також і косметика для гігієни інтимних зон, роблячи її більш високо чутливішою, продовжує інтимний зв'язок. У випадках сухості або подразнення слизової піхви дана косметика може ці проблеми вирішити. Крім цього інтимна косметика використовується при лікуванні геморою. Вона сприяє загоєнню тріщин і скороченню венозних стінок гемороїдальних вузлів.

Якою буває косметика для гігієни інтимних областей?


Великим проривом в інтимній косметології вважають антисептичні інтимні серветки. Вони зручні в застосуванні, особливо у випадках, де немає можливості приймати часто душ (на дачі, в поїздці, на відпочинку та ін місцях). Після застосування даних серветок не варто обполіскуватися. Ці серветки дозволяють дотримуватися гігієни і не сушать шкіру в інтимних місцях.

Жінкам з чутливою шкірою чудово підійдуть гелі. Гелі для інтимних місць мають протизапальну і відновлювало дію. Така косметика як пінка або мус є більш ніжною і повітряної, не має великих відмінностей від дії гелю. Мус, гель і пінка, в порівнянні з інтимним милом мають більше зволожуючих компонентів.

По ефективності інтимне мило не поступається гелю і мусу. У багатьох випадках при виборі косметики для інтимної гігієни жінки вибирають саме мило. Інтимне мило має нейтральний рН, відмінно зволожує шкіру, включає до свого складу антисептичні добавки, які здатні запобігти різні запальні процеси статевих органів. Також є інтимне мило, володіє протигрибковим ефектом. Це мило добре тим, що може запобігти таку хворобу як «молочарка».

Порівняно не так давно у продажу з'явилися любріканти. Це слизькі гелі, які не потрібно змивати. Це косметичний засіб призначений для зволоження шкіри. Гінекологи особливо радять користуватися любрикантами жінкам, яким більше 35 років. Справа в тому, що в цьому віці починає згасати секреторна функція, що приносить незручності. Єті гелі можна використовувати з різними протизаплідними засобами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ви користуєтеся бритвою, щоб прибрати волосся і зробити шкіру ніг красивою — гладенькою. Водячи бритвою по ногах, ви...
Напевно всі хоча б раз чули таке твердження, що всі захворювання у нас від брудних рук. Таке твердження трохи...
Думаю, ситуація із забрудненими після фарбування волосся вухами, носами і шиями знайома кожній жінці, яка коли-небудь...
Найголовніше в будинку - затишок. А затишку не буває без чистоти. Як її підтримувати, щоб раковина блищала білизною,...
Scroll To Top