Рекомендуємо прочитати

Чим відмити фарбу для волосся з шкіри

article2528.jpg

Думаю, ситуація із забрудненими після фарбування волосся вухами, носами і шиями знайома кожній жінці, яка коли-небудь змінювала колір свого волосся. Такі плями складно вивести звичайним милом, і іноді вони можуть стати справжнім прокляттям. Наприклад, якщо вам належить вихід у люди, а у вас на носику залишилася клякса від чорної фарби, це не підніме ваш настрій ні на один градус.

Найбільш «небезпечні» зони, такі як вуха, лоб, ніс і лінія вздовж волосся можна густо намазати нейтральним кремом для обличчя. Якщо туди потрапить фарба, вона не зможе глибоко в'їстися в шкіру, тому що крем створить захисний шар і не пустить фарбувальний пігмент всередину клітин. Якщо ж заходи не допомогли, або ж ви вирішили їх проігнорувати, не варто впадати у відчай - плями фарби можна відмити, причому швидко.

Якими засобами можна відмити фарбу для волосся з шкіри

Якщо ви відразу ж після фарбування помітили прикрі цятки на шкірі, скористайтеся ватним тампоном, змоченим в мильній воді. Також не буде зайвим спробувати вивести фарбу за допомогою скрабу. Якщо вона не встигла глибоко проникнути всередину клітин шкіри, мильної води і вати буде цілком достатньо, щоб раз і назавжди позбутися слідів фарби на шкірі.

У тому випадку, коли ви занадто пізно звернули увагу на сліди, які залишила на вашій шкірі фарба для волосся, або ж вам не допомогли мило з ватою, ви можете скористатися одним зі спеціальних хімічних засобів. Для початку, ви можете спробувати використовувати ватяний тампон, просочений спиртом або горілкою. Є й спеціальні засоби, які призначені саме для змивання з шкіри в'ївшоїся хімічної фарби для волосся. Це Igora Color Remover, UTOPIK CLEANER, Dikson Remover і Hair Light Remover. Проте їх недоліком є висока ціна. Можна обійтися набагато меншими грошовими витратами, і отримати чудовий результат. У магазинах можна зустріти засіб для завивки волосся "Локон". Воно коштує дуже недорого, і відмиває фарбу з шкіри просто чудово, не гірше спеціально призначених для цього засобів. Якщо ви часто фарбуєте волосся, я рекомендую тримати один флакончик «Локона» на той випадок, якщо раптом трапиться неприємність, і ви забруднитися фарбою.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
М'яке відлущування - найважливіший етап догляду, без якого неможливо домогтися ідеально гладкої і ніжної шкіри....
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Для того, щоб губи були м'якими і шовковистим, за ними треба ретельно доглядати. Пропонуємо Вам рецепти пілінгу губ....
Scroll To Top