Рекомендуємо прочитати

Духи, які подобаються чоловікам

article2610.jpg

Аромати декоративної косметики доповнюють, і роблять більш насиченим природний унікальний запах жінки. Різні креми, шампуні, дезодоранти й парфуми мають різноманітні запахи, і з кожним разом вони оновлюються новими ароматами. Деякі жінки дотримуються одного запаху, і завжди вибирають знайому парфумерію. Є жінки, яким подобається експериментувати з новими ароматами, але будь-яку жінку хвилює одне питання: «Чи сподобається запах її парфумів чоловікові».

Чоловіків притягають різні запахи, як і різні жінки. Їм подобаються аромати квітів, деревно-шипровий аромат з нотками тютюну, цитруса, дерева і шкіри. Багато жінок зводять з розуму чоловіків східним ароматом сандалу, амбри, ванілі, спецій і мускусу. Хтось прихильник свіжого аромату води, моря і запаху трав. Будь яка парфумерія, в якій міститься мускус, діє на чоловіків збудливо. Мускус є природним афродизіаком, який нагадує природний запах жіночого тіла.

Духи, які подобаються чоловікам

Успішні і амбітні чоловіки люблять фруктові солодкуваті аромати. Для спільного відпочинку краще використовувати аромати цитрусових (грейпфрута, мандарина) з маслом лимонного дерева. Ці запахи допоможуть пробудити тягу до пригод і грайливим відносинам. Освіжити стосунки і сильніше прив'язати чоловіка до себе можна за допомогою запахів розмарину, гіацинта або ялівцю.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Scroll To Top