Рекомендуємо прочитати

Засіб від пітливості ніг

article3212.jpg

Пітливість ніг - це саме поширена проблема у людей. Зараз розроблено величезну кількість засобів від пітливості ніг, але якщо дотримуватися деякої гігієни, то можна позбутися пітливості і без цих засобів. Наприклад при пітливості ніг ми б не рекомендували носіння гумового взуття при тому влітку. І добре б, перед тим як взуєтеся, пудрити стопи, а також між пальцями тальк і незабудьте насипати трошки тальку в черевики, туфлі і т.д.

У народної медицини є безліч рослин, що зменшать пітливість.
Метод перший: необхідно робити на ніч бажано ввечері щоденні ванни з відвару кори дуба 50-100 грам на 3-5 літри води або настоянка з шавлії з кропивою 50-100 грам суміші на 3-5 літри води. Є ще одна настоянка з кори білої верби і листя м'яти з бузиною. Крім всього цього, рекомендується приймати всередину настій шавлії з кропивою 15 грам сухого листя на 0,5 літра води. Приймайте двічі на день по 1/4 склянки. А хорошим ефектом володіє кухонна сіль:

- Просто киньте дві жмені в тазик з водою і трохи потримайте в ній ваші ноги хвилин так 10, а потім присипте їх тальком або просто змастіть кремом для ніг. А замість солі можна залити в тазик 1 стакан звичайного столового оцту.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Приємний запах, чисте свіже повітря - це чиста, доглянута квартира. У цій статті ми розглянемо способи усунення...
Якщо меблі на кухні розставлена оптимальним чином, то під час приготування їжі вам потрібно буде щодня проходити по...
Періодично, а саме раз на місяць кондиціонер необхідно чистити, в цілях профілактики. Якщо цього не робити, то це може...
Один з "побічних ефектів" літа - підвищена пітливість. Повністю позбавитися від цього явища не можна (та й не...
Scroll To Top