Рекомендуємо прочитати

Як чистити кондиціонер

article2672.jpg

Періодично, а саме раз на місяць кондиціонер необхідно чистити, в цілях профілактики. Якщо цього не робити, то це може призвести до швидкого зносу пристрою та посилить енергоспоживання. Так як основна мета кондиціонера очищення повітря від різних забруднень (пилових і бактеріальних), то при накопиченні цих речовин на фільтрі, пристрій почне виділяти їх в навколишній простір і може викликати захворювання дихальних шляхів. Періодично необхідно піднімати передню кришку внутрішнього блоку і оцінювати фільтри на предмет їх забрудненості.

Навіщо чистять кондиціонер:
• Від пристрою йде неприємний запах.
• З часом в ньому починають розмножуватися бактерії, для яких всередині сприятливе вологе середовище.
• З внутрішнього блоку може, розпочато капати вода, що говорить про те, що забився дренажний трубопровід.
• Він може почати шуміти, тріщати і фільтри чорніють.

Процедура очищення кондиціонера нескладна, її можна виконувати самостійно, а можна довірити цю роботу фахівцям. Якщо в приміщенні з кондиціонером є курці, чистку необхідно проводити частіше. Чистити необхідно як внутрішній блок кондиціонера, так і зовнішній.

Спочатку необхідно відключити техніку від мережевого живлення, взяти обома руками за передню решітку і акуратно її підняти вгору. Після цього, вийміть фільтри і очистіть їх за допомогою пилососа. Далі промийте фільтри водою і підсушіть їх. Якщо ви відчуваєте неприємніше запахи, придбайте в аптеці дезінфікуючий розчин, бажано на спиртовій основі об'ємом до 0.5 л, і за допомогою пульверизатора розпорошите всередині, попередньо забравши пилові сітки. Висушені фільтри встановіть на місце, закрийте кришку і увімкніть кондиціонер в мережу.

Як чистити кондиціонер

Зовнішній блок кондиціонера теж необхідно очистити, тому що якщо теплообмінник забитий, його ефективність падає, а навантаження на компресор зростає, він може перегрітися і, зрештою, вийти з ладу. Але очищення інших елементів внутрішнього блоку пристрою, наприклад, радіаторів теплообмінників, крильчатки або дренажного трубопроводу, ефективніше виконають професійні фахівці.

Як чистити кондиціонер

Фахівці рекомендують проводити регулярне сервісне обслуговування кондиціонера, що дозволить значно (на 20-50%) продовжити термін служби кондиціонера.

Найбільш часті причини виходу кондиціонера з ладу:
• Неправильний підбір обладнання.
• Неякісний монтаж.
• Неправильна експлуатація.
• Відсутність сервісного обслуговування.

Це все нехитрі способи очищення і обслуговування кондиціонера. Чистіть його мінімум раз на місяць і ваш кондиціонер прослужить вам довгі роки.

Як чистити кондиціонер

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Сучасні жінки практично не мають часу на домашні справи, тим не менше, їм доводиться поєднувати їх з роботою, вихованням...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
У наш час входить в моду легке і здорове харчування. І багато господинь прагнуть правильно нагодувати сім'ю і при цьому...
Scroll To Top