Рекомендуємо прочитати

Як висушити волосся за допомогою фена

article2798.jpg

З чого слід почати.
Всі ми знаємо, що ми самі за допомогою фена, ніколи не зможемо укласти волосся, так як це зроблять в салоні. Причини тут можуть бути різні: волосся було занадто мокре, коли ви почали «працювати» з феном; рано закінчили сушку, як слід, не розчесали волосся перед сушкою.

Кілька порад, які полегшать сушку волосся і зроблять зачіску більш гарною.

Підсушіть волосся під рушником на протязі 10 хвилин, потім нанесіть лосьйон для волосся - щітка буде краще ковзати по волоссю і зачіска буде краще триматися. Лосьйон ляже на волосся рівномірно, якщо ви скористаєтеся пульверизатором. Злегка нахиливши голову, починайте сушити волосся феном, направляючи струмінь повітря «проти шерсті» Фен тримайте паралельно волоссю, на відстані не менше 10 сантиметрів.

Не доводьте волосся до повної просушки. Хочу підкреслити, що поки мова йде про попереднє просушування, після якого волосся залишаться в напіввологому стані. Після цього можна переступати до укладання волосся.

Як висушити волосся за допомогою фена

Злегка підсушене волосся розчешіть, розділіть на пасма, після цього ще посушіть. Почніть з чубчика і скронь, але сушіть їх так, щоб вони залишалися трохи вологими, коли інші волосся вже сухе. Відділяйте по можливості невеликі пасма – на ширину тієї щітки, якою користуєтеся. Щоб пасма вийшли гладкими і акуратними, злегка натягуйте їх. Якщо у вас довге волосся, і ви хочете, щоб вони загорталися всередину, це можна зробити за допомогою щітки, розчісуючи волосся з внутрішньої сторони і одночасно висушуючи феном.

Якщо ви бажаєте, щоб волосся завивалося назовні, вам доведеться виконати теж саме, але помінявши гребінець і фен місцями. І в тому і іншому випадку феном здійснюйте кругові рухи.
Якщо у вас довге, густе і дуже неслухняне волосся, можете відразу ґрунтовно висушити його феном і лише в останню хвилину підвити всередину або назовні.

Гребінці, щітки і електричні інструменти - ваші помічники. І якщо правильно навчитися поводитися з ними, то кожен день з їх допомогою, можна робити найрізноманітніші зачіски. Не нехтуйте правильним сушінням волосся. Адже це фундамент, красивої зачіски. Любіть себе і будьте різними.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вперше почувши словосполучення «довготривала укладка волосся» багато жінок відразу ж згадують про хімічну...
Ефірна олія розмарину - це справжній скарб і подарунок природи! Як і у чому допоможе ефірна олія розмарину?...
Фарби для волосся, завивки, гарячі прасування, нарощування волосся і фен - все це пошкоджує і сушить волосся. А для...
Оливкова олія - це не тільки смачний та корисний компонент різноманітних страв. Це справжня знахідка для догляду за шкірою обличчя та...
Scroll To Top