Рекомендуємо прочитати

Святослав


Ім'я, що має старослов'янські корені, перекладається як «славний святістю». Характер Святослава м'який і рівний, що не заважає йому виділитися. Замислюватися про сенс життя і високі матерії Святослав починає досить рано. Але, замислюючись про вічне, Святослав вміє залишатися розважливим і тверезим. На будь-якому терені він проявляє себе, перш за все, як людина достатньо розважлива і ділова. Чим би Святослав ні займався, в професії лікаря, музиканта, юриста чи психолога, він знайде можливість застосувати свої якості чудового бізнесмена. Бідність Святославу, як правило, не загрожує. І кар'єрна драбина скоряється йому досить легко. Однак, меркантильним Святослава назвати важко. Головним чином, він намагається проявити властиві йому неабиякі таланти. Одним з талантів Святослава є вміння підкорювати жінок. Справа навіть не в його зовнішності або чарівливості, а в тому, що поруч з ним будь-яка жінка відчуває себе справжньою королевою. Тому що прекрасна для нього будь-яка представниця прекрасної статі. Обрамленням його почуттів будуть букети квітів, вишукані вбрання і прикраси, романтичні подорожі та вечері при свічках, якими буде насолоджуватися його обраниця.

Однак затьмарювати радість перебування поряд зі Святославом буде його неминуща постійна зайнятість. Бажання всього добитися і скрізь встигнути змушує його трудитися невтомно добу безперервно. Тому для сім'ї часу залишається мізерно мало. Хоча Святослав є прекрасним батьком, і дітям часу приділяє він занадто мало. Зате ні одина хвилина, проведена ним з улюбленими чадами, не пропадає дарма. Він вміє бути для дітей не тільки авторитетним наставником, але й бажаним партнером в іграх, надійним другом і прекрасним товаришем. Святослав володіє надзвичайно сильною волею. Але необхідно уважно ставитися до здоров'я. Найчастіше виникають проблеми з ногами. Причому, остерігатися треба травм, а стежити постійно за станом вен. Зате терпіння і неабияка витривалість дозволяють подолати багато проблем.

Через схильність до ризику, без якого немислимий бізнес, Святославу постійно необхідно підтримка. Енергією Святослава живить дуб, а від підступів недоброзичливих до нього сил вбереже аметист.
Число імені: 1; Планети-заступники: Сонце, Місяць; Щасливі дні: субота, неділя; Іменини: 6 липня;
Сумісність імені: Вірною дружиною йому може стати Ніна, Ганна, Надія, Віра, Галина, Любов, Глафіра. Ймовірність міцного союзу з Зінаїдою, Стелою, Бетою, Зоєю, Ольгою дуже мала.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top