Рекомендуємо прочитати

Чи можна заразитися гонореєю побутовим шляхом?

article2224.jpg

Гонорею відносять до розряду класичних хвороб, які передаються статевим шляхом (венеричні хвороби). Основний збудник гонореї - гонокок. Дане захворювання вражає уретру, шийку матки, пряму кишку, гортань і очі. У момент проходження через родові шляхи виникає ймовірність інфікування дитини і розвитку у нього гонококового кон'юнктивіту.

Основним шляхом інфікування гонореєю відбувається через статеве проникнення у піхву або пряму кишку. Також є ймовірність заразитися в момент орального сексу. Присутній відсоток ймовірності зараження гонореєю побутовим шляхом.

Як саме можна заразитися гонореєю?

Найвища ймовірність зараження гонореєю - незахищений вагінальний або анальний статевий акт. Тут відсоток заразитися даними захворюванням дорівнює п'ятдесяти відсоткам. У момент орального сексу відсоток передачі інфекції значно нижче. Інкубаційний період гонореї у жінок дорівнює 5-10 днів; у чоловіків - 2-5 днів. Як ми вже згадували на початку, заражена гонореєю вагітна жінка при пологах може нагородити свою дитину даною інфекцією. Інфікований малюк при цьому може почати страждати проблемами, связанниміе з хворобою слизової очей, а у дівчинки навіть можливе інфікування статевих органів. До речі, згідно з даними досліджень, було доведено, що понад шістдесят відсотків новонароджених зі сліпотою були інфіковані гонореєю.

Зараження побутовим шляхом також мають право на існування, але зустрічаються вкрай рідко. В першу чергу це пов'язано з тим, що знаходячись поза людського організму, вірус гонореї швидко гине, а для повного зараження потрібно щоб потрапило значне число збудників гонореї. Саме побутовим шляхом зараження в організм не потрапляє достатня кількість збудників гонореї. Так що відвідування громадських туалетів, лазень, плавання в басейні і загальний посуд - не причина зараження побутовим шляхом.

Гонорея - венеричне захворювання, яке найчастіше може передатися навіть простим дотиком статевих органів, а не сидінням на гуртку унітазу. Але все одно розслаблятися не варто, адже ймовірність зараження через побут, хоч і маленька, але існує, тому слід бути вкрай обережним, навіть не вступаючи в статевий акт з не перевіреним партнером.

Основні способи передачі гонореї побутовим шляхом і способи боротьби з інфекцією.

Як правило, більшість жінок часто навіть і не підозрюють того, що є носіями гонореї. Це, в першу чергу, пов'язано з тим, що вони не можуть відчувати ніяких неприємних відчуттів і симптомів, які прямо говорять про наявність інфекції. Лише, приблизно, тридцять відсотків інфікованих жінок стикаються з такими симптомами, як слизово-гнійні виділення з області піхви і больовими відчуттями в момент сечовипускання. Бувають випадки, коли діагностика хворих може виявити запалення на статевих залозах.

До речі, цікавим фактом є те, що заразитися шляхом, не пов'язаним із статевим контактом, а через побут, найбільше мають ймовірність саме жінки. І це незважаючи на те, що випадки зараження гонореєю через даний спосіб фіксуються досить рідко.

Найчастіше зараження відбувається через той чи інший контакт з предметами домашнього побуту. А саме: загальні мочалки, рушники, нижню білизну, постільна білизна, засоби інтимної гігієни і т.д.

При підозрі та симптомах гонореї, інфікованій людині категорично заборонено практикувати самолікування. Це пов'язано з тим, що гонорея являє собою досить серйозне і небезпечне для організму захворювання, яке в момент неправильного лікування з легкістю може перейти в хронічне. У момент захворювання необхідно уважно і ретельно дотримуватися правил особистої гігієни і завжди після відвідування туалету мити руки.

Лікування гонореї обмежується прийомом антибіотиків. На початковій стадії вистачить одноразового застосування антибіотиків.

Хворим людям лікарі настійно рекомендують вживати велику кількість рідини, відмовитися від гострої їжі та алкоголю.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top