Рекомендуємо прочитати

Магія аромату. Як вибрати парфуми

article1391.jpg

Вибрати парфуми буває важко навіть для себе, не кажучи про те, щоб купити подарунок для когось. Будь-який чинник (погода, температура і вологість повітря, настрій) може вплинути на враження від того чи іншого аромату. При змішуванні парфуму і природного запаху шкіри створюється особливий букет.

Духи справляють магічну дію на людей. Аромат може зробити привабливим навіть не дуже гарну людини або, навпаки, налаштувати агресивно до цілком симпатичної. Як вважають вчені, через шкіру виділяються особливі ароматичні сполуки, феромони, вони і привертають осіб протилежної статі. Парфумери навчилися створювати такі речовини і штучним шляхом, або використовувати їх природні аналоги. Наявність феромонів у складі парфумів і визначає їх «приворотну» дію.

Передбачити реакцію оточуючих на парфуми важко. Але існують правила, які допомагають зробити вибір вдалим і правильним. Перш за все, в хмарі запаху має бути комфортно тому, хто використовує засіб на своїй шкірі. Аромат хорошого парфуму тримається довго, і погано, якщо він зіпсує настрій на цілий день. Потрібно знати, які ноти подобаються найбільше, поцікавитися у продавця-консультанта, чи є вони в обраних духів. Адже композиція парфуму складна, початкова нота відрізняється від кінцевої, від того шлейфу, який залишається.

Слід враховувати, що найбільш вишуканий і багатий аромат мають духи, які створюються з натуральних інгредієнтів. Але зараз переважає виробництво з штучних синтезованих запахів, природні ефірні масла використовуються все рідше.

Для того щоб купити парфуми саме «свої», до походу в магазин потрібно підготуватися, налаштуватися на свято. Самий чутливий нюх в ранкові години. Не потрібно нюхати всі духи підряд. Консультант допоможе підібрати пару варіантів, які відповідають побажанням. Адже тільки два-три перших запахи можна оцінити об'єктивно. Якщо від аромату різко розболілася голова - він вже точно «чужий».

Картонний або поролоновий пробник спотворює запах. Духи треба пробувати тільки на шкірі, яка, до того ж, не пахне ніякими косметичними засобами. Краще надушити тильну сторону долоні. Слід врахувати, що різкість запаху може залежати від погоди (він буде «звучати» сильніше в спеку і при високій вологості). Добре тримається аромат на тих частинах тіла, які зберігають тепло - це ліктьові згини, груди, мочки вух. Дуже ефективний спосіб зберегти довго аромат - бризнути пульверизатором в повітря, а потім увійти в цю хмарку. Аромат огорне тіло повністю.

Запахи добре змінюються протягом дня, таким чином можна підтримувати життєвий тонус і гарний настрій. Якщо постійно користуватися одними парфумами, нюх вже не буде сприймати їх. Можна купити парфуми для ранку і вечора. Ранкові повинні мати більш свіжий аромат, а ввечері можна залишити після себе солодкий шлейф. Також вибираються духи в залежності від пори року та віку.

Дуже зручно користуватися лінією з одним ароматом. У набір можуть входити духи, дезодорант, гель для душу, крем для тіла.

Духи не можна довго зберігати, з плином часу вони псуються, особливо відкриті. Для зберігання підійде полка шафки, а не холодильника. Також спотвориться запах парфуму і у ванній кімнаті.

Вишукані духи - це прекрасний спосіб підкреслити свою індивідуальність і тонкий смак.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна жінка думає, що сексуальною її в першу чергу робить її зовнішній вигляд. Ми думаємо, що якщо ми надягаємо коротку...
Кращий засіб збудження для жінки - це приголомшливий коханець з буйною фантазією, ніжними губами, вмілими руками і...
Люди практично втратили здатність відчувати ледве чутні аромати тіла, затушовуючи їх дезодорантами, духами і...
Шкіра є своєрідним відображенням нашого життя: її особливості та структура вказують на вік людини і спосіб життя - це...
Scroll To Top