Рекомендуємо прочитати

Натуральна косметика приватної миловарні “Амбра”

article3636.jpg

Популярність натуральної косметики в тому числі мила все більше зростає, і вже досить часто можна зустріти яскраві, що ароматно пахнуть шматочки на прилавках магазинів. У зв'язку з цим, назріла необхідність внести ясність, в чому різниця між представленою продукцією різних виробників, чому на неї різна вартість і чого чекати, купуючи той чи інший шматочок мила? Ці питання нам дуже часто задають наші читачі. Відповідям на них присвячується ця стаття.

Купуючи будь-який натуральний продукт покупець має повне право вибору із запропонованих засобів особистої гігієни і отримати по ньому всю необхідну інформацію для власного підтвердження в правильності прийнятого рішення.

Ми рекомендуємо кожному споживачеві, детально ознайомитися з пропонованою косметикою по догляду за тілом для подальшої її використання в щоденному побуті, щоб надати упевненість, що дана продукція не зашкодить здоров'ю, так як ми цінуємо і поважаємо вибір кожного. Люди, які готові перейти частково або повністю на натуральні косметичні засоби, і які прагнуть надалі підтримувати хімічну індустрію зобов'язані знати наступне: мило ні в якому разі не повинно містити синтетичних інгредієнтів, які використовуються в «масовій» косметиці і що абсолютно не відповідають за збереження Вашого здоров'я на сьогоднішній день.

Натуральна косметика приватної миловарні “Амбра”

На що потрібно звернути увагу при виборі мила:

1. Склад. Він повинен бути зрозумілий Вам, написаний українською мовою, в порядку убування компонентів. На кожен сорт - свій склад, свій опис. Виробники справжнього натурального мила цінують свою працю і хочуть розповісти якомога більше про свій продукт.

У натуральному милі з масел на першому місці виробники пишуть омилення олії (наприклад, кокосова, пальмова, оливкова і т.п.), або - натрієві солі жирних кислот ... ..масел, або вищі солі жирних кислот .... масел. Далі - всі інші компоненти. Будьте уважні.

2. Зовнішній вигляд. Натуральне мило не буває яскравого кольору, не буває прозорим. Часто його форма не дуже рівна.

Натуральна косметика приватної миловарні “Амбра”

3. Запах. Майже всі виробники натурального мила воліють використовувати ефірні масла, але бувають і ті, хто користується ароматизаторами. Тому запах - це останнє, на що потрібно звертати увагу при виборі дійсно якісного продукту. Пам'ятайте - не буває ефірного масла з запахом фруктів і ягід, пломбіру та карамелі! Поставтеся до цього відповідально, не дайте себе обдурити.

4. Щоб купити синтетичне мило, досить прийти в якийсь торговий центр і там мимо не пройдеш, яскраві, сильно пахнучі шматочки так і лізуть в очі. Але щоб знайти дійсно натуральний і якісний продукт, потрібно попрацювати, пошукати, повивчати, почитати і подумати. Зате в нагороду, Ви отримуєте масу задоволення і відчуття вигідного вкладення грошей в своє здоров'я і красу.

Особливу увагу приділіть засобів по догляду за шкірою, які Ви купуєте для дітей - адже вони більш уразливі. Для таких випадків передбачений варіант дитячого гіпоалергенного мила, що не містить трав'яних і ефірних добавок, навіть без запаху, але багате амінокислотами і вітамінами. Таке мило ідеально доглядає навіть за найвимогливішій шкірою.

Не забувайте, що натуральна косметика не повинна містити консервантів, тому термін придатності у неї коротший, ніж у «фабричної»; не купуйте такий продукт про запас. Не залишайте мило на поверхнях, які Вам хотілося б зберегти чистими, адже фруктові кислоти, масла, витяжки рослин активно реагують з деякими матеріалами.

На ринку України все більше набирає популярність натуральна косметика Львівської приватної миловарні «Ambra». Приватна миловарня виготовляє з натуральних інградієнтів наступну продукцію: мило натуральне, масла косметичні, ефірні олії, солі для ванни, масажні свічки та іншу продукцію.

Натуральна косметика приватної миловарні “Амбра”

Мило приватної миловарні “Амбра” виготовлене з високоякісних натуральних рослинних продуктів холодним способом і це єдиний спосіб, що дозволяє зберегти всю корисність закладених у мило інгредієнтів. Даний метод виготовлення дозволяє не нагрівати складники (мед, відвари, ефірні олії) до високих температур. Слід зазначити, що холодний спосіб є найбільш часозатратним, адже після нарізки мило вистоюється протягом не менше шести тижнів у темному, сухому, провітрюваному місці. Цей час потрібен для проходження процесів омилення олій і перетворення у солі жирних кислот у власне мило. І лише після цього компанія ставить клеймо виробника і мило потрапляє у продаж.

Продукція має усі необхідні документи та сертифікат МОЗ. Львівська приватна миловарня «Ambra» активно співпрацює з аптеками та магазинами екотоварів України. Миловарня виготовляє лікувальне мило.

Бажаємо Вам бути усвідомленим і розумним покупцем і тоді Ви виключіть розчарування і досаду зі свого життя, яка неминуча від спонтанного придбання неякісних продуктів, під впливом реклами та гучних обіцянок.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Для більшості людей важливим життєвим чинником є зовнішня привабливість. Якщо одні люди повністю довіряють...
Завзяті споживачі косметичних засобів, звичайно ж, знають, що багато з кремів і лосьйонів, які ми купуємо в парфумерних...
Веснянки з'являються в результаті збою діяльності пігментної системи. Простіше кажучи, меланін (засмага)...
Scroll To Top