Рекомендуємо прочитати

Косметика i парфюмерiя

Таємниці виробників професійної косметики

Таємниці виробників професійної косметики
Часто ми довго роздумуємо при виборі та купівлі косметичних засобів. А будь-який сучасний інтернет магазин косметики взагалі вражає кількістю своєї продукції, і ще більш ускладнює вибір. Зазвичай ми орієнтуємося на власний досвід використання того чи іншого засобу. А якщо подібний досвід відсутній? Тоді нам допомагає реклама. Симпатичні дівчата зі сторінок журналів, з екранів телевізорів пропонують купити косметику якогось виробника, стверджуючи, що саме вона зробила їх такими привабливими. Прочитати »

Топ-10 шкідливих інгредієнтів в косметиці

Топ-10 шкідливих інгредієнтів в косметиці
Коли я в черговий раз вирішую скинути парочку зайвих кг, то перед тим як з'їсти апетитний пончик з варенням, переконую себе в тому, що він абсолютно некалорійний - адже сила переконання може творити чудеса, чи не так? На жаль, навряд чи варто застосовувати цей принцип на своїй улюбленій і ретельно доглянутій шкірі. Тому рекомендуємо уважніше придивитися до вмісту своєї косметички і позбутися від усього, що завдає шкоди, замість того щоб робити красивими! Прочитати »

Як діють феромони - сигнали протилежній статі

Як діють феромони - сигнали протилежній статі
Люди практично втратили здатність відчувати ледве чутні аромати тіла, затушовуючи їх дезодорантами, духами і одеколонами, і абсолютно марно. Тіло кожної людини має унікальним і ні на що не схожий ароматом, який на рівні підсвідомості сприймається протилежною статтю. У сорокових роках минулого століття вченими був виділений особливий хімічний агент - андростенон. Це компонент чоловічого запаху, який не сприймають чоловіки, зате на нього чуйно реагують жінки. Це речовина стала першим отриманим феромоном. Прочитати »

Касторова олія в косметиці

Касторова олія в косметиці
Касторова олія отримують з рослини рицина, яке відноситься до сімейства молочайних. Для цього збирають насіння і прямим віджимом вичавлюють з насіння олію. За зовнішнім виглядом масло являє собою прозору в'язку рідину без кольору або злегка жовтуватого відтінку, незмішану з водою. Масло володіє неприємним запахом і дуже неприємним смаком. Коли його пробуєш, спочатку смак не дає про себе знати, а через кілька секунд з'являється і може викликати навіть блювотний рефлекс. При низьких температурах масло загусає і з'являється каламуть. Прочитати »

Магія аромату. Як вибрати парфуми

Магія аромату. Як вибрати парфуми
Вибрати парфуми буває важко навіть для себе, не кажучи про те, щоб купити подарунок для когось. Будь-який чинник (погода, температура і вологість повітря, настрій) може вплинути на враження від того чи іншого аромату. При змішуванні парфуму і природного запаху шкіри створюється особливий букет. Духи справляють магічну дію на людей. Аромат може зробити привабливим навіть не дуже гарну людини або, навпаки, налаштувати агресивно до цілком симпатичної. Прочитати »
Scroll To Top