Рекомендуємо прочитати

Від чого чоловіки збуджуються?

article1321.jpg

При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років. Тобто, вік спеціально підбирався самий активний, "заводний". Серед опитаних "мачо": 1 болгарин, 3 росіяни, 2 американця, 1 чуваш, 1 англієць, 1 українець і 1 грузин. Далі наведемо відповіді, які у всієї "прекрасної десятки" абсолютно співпали і були позитивними. Так що, пані, напружте звивини і запам'ятовуйте. Від чого точно збуджуються чоловіки, незалежно від національності та темпераменту.

1. У поле його зору однозначно потрапляє жінка в облягаючому одязі. Особливо чоловіче око відпочиває на обтягнутій попці, грудях, стегнах. Най еротичнішим одягом чоловіка назвали довгу темну спідницю з високим від стегна розрізом (або двома!), Та щоб з нього "ненавмисно" визирали ніжки з резиночками від панчіх.

Ця дрібна деталь заводить конкретно. Така ж реакція у чоловіків на виріз блузки з розстебнутим гудзичком, який ось-ось розстибнеться від натягу при хвилюванні, і гудзичок розсібається. Кожен, заглянувши в цю чудову улоговинку, сподівається побачити все, що приховане нижче і доторкнутися. І починає хвилюватися.

2. "Вся таємниця жінки в одязі, не тримає таємниці наготи" - казали древні ловеласи. Сучасні з ними солідарні. Всі зійшлися на тому, що більш еротично виглядає напівроздягнена жінка, а не повністю гола. Чоловік більше заводиться, якщо його уява "домальовує" невидимі частини жіночого тіла.

Цей процес розбурхує. Чоловіки люблять споглядати даму серця в еротичному нижній білизні, а не в нічній сорочці до підлоги. Особливо білизна, яка є лише натяком: прозора і з глибоким декольте. Що стосується кольору білизни, зупинимося трохи докладніше.

3. Колір жіночої білизни за науковими спостереженнями (тих же вчених-чоловіків) виробляє певний вплив на підсвідомому рівні. Якщо Ви гарна коханка, то зазвичай найбільше витрачаєте гроші на червону (малинову) і чорну білизну. Червоний колір діє на коханця, як відзначили всі 10 чоловіків, збуджуюче, випромінюючи особливу енергію. Вони сприймають жінку в таких аксесуарах як коханку, яка може триматися вільно, без будь-яких перешкод і обмежень. Вони в отакій білизна бачать знак: можна сміливо експериментувати, поєднувати активність і пасивність (давати жінці лідируючу роль у сексуальній грі). Якщо на дамі раптом жовта білизна (хоча цей колір не збуджує), чоловіки розуміють це так, що його володарка чекає якісного тривалого сексу, а не кролячих ігор на хвилинку.

Власницю фіолетової та рожевої білизни чоловіки сприймають як даму почуттєву, темпераментну, однак кілька стиснуту моральними нормами і забобонами.

Жінку в синій білизні чоловіки вважають (пардон) "колодою в ліжку", над якою треба працювати, працювати. І все без результату. Така лінива дамочка розраховує тільки на активність партнера. Загалом, синій колір для білизни самий неприйнятний, вважає наша "десятка".

Зелене білизна, думають вони, буває на жінці, яка бажає даного партнера тільки один раз, а коричневому надають перевагу жінки сексуально пригнічені.

Білий колір. Його бачили наші коханці на більшості жінок. Сприймають його нейтрально, без знака на особливу індивідуальну схильність.

Ось такий кольоровий розклад. Врахуйте його, купуючи чергові жіночі штучки. І ще врахуйте, милі дами, що куди більш важливим є Ваша поведінка в ліжку. Навіть саме правильно підібране та еротичне білизна не допоможе, якщо Ви лінива, закомплексована недотепа в сексі.

4. Безумовно, всім чоловікам (і опитуваним в першу чергу) дуже подобається, коли жінка оцінює його (вголос і багаторазово) як "чудового коханця". Захоплено дивиться. Не просто дивиться, а тривало розглядає його чоловічу гідність, "піднімаючи" його поглядом "знемагаючої від бажання самки". Що це значить? Знає будь-яка жінка, яка любить секс. І знає будь-який чоловік, люблячий таку жінку.

5. Чоловіки зізналися, що дуже збуджує, якщо вони раптом дізнаються, що на їх жінці немає нижньої білизни. Це "бомба сповільненої дії"! Якщо Ви таку новину повідомляєте коханому під час повільного танцю на багатолюдній вечірці в нічному клубі. Не дивуйтеся, якщо він після цього терміново затягне Вас у затишний куточок і зробить щось приємне. Перешкоджати марно, самі спровокували "африканські пристрасті".

6. Звичайно, Ваш улюблений забуде про втому і неприємності робочого дня, якщо Ви зустрінете його біля дверей майже голенькою (в одному бюстгальтері або поясі від панчіх) з безневинним поглядом. Візьмете за краватку і поведете прямо в спальню, де він побачить не тільки розстелене ліжечко, засунуті штори, але і вишукану вечерю на двох на столику.

7. Жоден з десятки не відмовляє собі в такому задоволенні: коли його улюблена несподівано чіпає і пестить його "знаряддя" через кишені штанів. І проробляє такі номери майже прилюдно (але непомітно!): На вечірці, на стадіоні, в театрі (!) І в інших місцях.

8. Так само чоловіки зійшлися на тому, що їм подобається "дорожній екстрім". Коли жінка не просто погладжує їх скарб під час їзди на автомобілі, а проробляє з ним ще дещо крутіше. Головне в таких небезпечних іграх - дивитися на дорогу і не захоплюватися великою швидкістю.

9. І, звичайно ж, усім хочеться, щоб коханки самі пропонували найнесподіваніші місця для заняття сексом: від покинутого сараю з соломою до ескалатора метро!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі"...
Жіночі ноги - це, мабуть, найбільш захоплююча частина (якщо розглядати всі частини окремо) жінки. Жіночі ноги красиві,...
Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік...
Scroll To Top