Рекомендуємо прочитати

Циганське ворожіння на любов

article2636.jpg

Цигани — народ кочовий. Може, саме тому вони часто заробляють на життя за допомогою ворожіння. Багато ще в часи Радянського Союзу ворожили у циганок, що можна почути по розповідям батьків. І такі ворожіння дивували своє точністю. Циганок боялися і одночасно поважали за точні передбачення.

Існує безліч циганських ворожінь і ми розповімо вам про найпопулярніші.

Ворожіння з ножем
Перед тим, як дізнатися що являє собою ворожіння з ножем підготуйте ножик, найкраще не гострий, щоб випадково собі не нашкодити.

Такий вид циганського ворожіння на любов і виконання бажань є досить поширеним і як стверджують правдивим. Приготуйте 13 паперових смужок, на кожній з яких напишіть по одному бажанню. Зробіть з цих смуг коло, так щоб в його середині залишилося місце, куди можна буде покласти ніж. Потім покладіть ніж в центр кола і розкрутіть його. Вважається, що на той напис, на який вкаже лезо ножа стане пророцтвом для вас і збудеться найближчим часом.

Циганське ворожіння на любов

Також подібним видом ворожіння користуються дівчата, при циганському ворожінні на любов або як ще називають це «ворожіння на судженого». Для цього візьміть 13 папірців, на 12 з яких напишіть ім'я судженого, а одну залиште порожньою. Ніж знову кладеться в центр і розкручується. Лезо ножа вкаже на ім'я того чоловіка, який підкорить вас і чиїм ім'ям буде зайнято ваше серце більш, ніж на рік. Якщо ж ніж вкаже на папірець, на який не було імені, то це говорить, що найближчим часом у вашому житті нічого не зміниться.

Любовне циганське «ворожіння на короля», допоможе дізнатися вам про почуття вашої коханої або коханого. Для ворожіння візьміть звичайну колоду карт (36 карт). Ретельно перетасуйте колоду, а потім загадайте короля, який буде для вас тією людиною, на яку ви гадаєте. Потім викладайте по черзі на стіл по одній карті, при цьому подейкують:

— При викладанні першої карти — «Такий-то король» (назвіть масть, яку загадали, наприклад червовий);
— При викладанні другої карти — «скажи, дорогою»;
— При викладанні третьої карти — «любиш мене?»;
— При викладанні четвертої карти — «люблю я тебе»;
— При викладанні п'ятої карти — «всім серцем»;
— При викладанні шостої карти — «всією душею»;
— При викладанні сьомий карти — «але є і краще за тебе»

Якщо ви вже сказали ці фрази, а в тих семи картах, які ви виклали не виявилося загаданого короля продовжуйте процес далі.

Циганське ворожіння на любов

Добрим знаком буде, якщо при фразах «скажи, дорогою» або «любиш мене» з'явиться задуманий вами король. Це може говорити про те, що людина, на яку ви гадаєте, сама ще не визначився з приводу вас.

Якщо ж задумана вами карта з'явиться при фразі «Такий-то король», то це свідчить про те, що людина на яку ви гадаєте, любить вас.

Ворожіння на голках
Ворожіння на голках — є дуже простим і поширеним ворожінням. Його можна використовувати не тільки, як ворожіння на любов, але і як ворожіння на бажання. Для цього гадання вам знадобитися: 21 голка (краще всього купити нові), тарілка з високими краями і вода. Перед почалося ворожіння задайте питання яке вас цікавить або загадайте бажання. Потім покладіть на дно тарілки 21 голку і повільно залийте їх водою. Якщо голки змістяться і утворюють хрести, то це позначає, що в здійснення вашого бажання, вас чекають перешкоди, причому чим більше хрестів, чим складніше перешкоди. процесі гадання голки трохи змістяться. Якщо ж голки вишикуються в ряди, то це означатиме, що ваше бажання здійснитися, причому без перешкод.

Циганське ворожіння на любов

Ворожіння «Чотири Туза»
Це гадання допоможе вам дізнатися чи стане дійсністю загадане вами бажання. Також це гадання часто використовують, дівчата, ворожать на кохання. Для цього гадання вам необхідно взяти колоду карт і витягти з неї всіх тузів. Потім виберіть з чотирьох тузів вподобаного і запам'ятайте його. Карти, що залишилися, перетасуйте. Після цього діставайте по одній карті і кладіть їх під тузи. Коли всі карти будуть розкладені, візьміть стопку з задуманим вами тузом і вивчіть. Про те, що ваше бажання збудеться будуть свідчити, наявність в стопки п'ять карт однієї масті (включаючи туза).

Циганське ворожіння на любов

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Іноді навіть у самої скептично і ні в що не вірячої дівчини часом виникає думка про існування порчі, вроків. Але якщо все...
Прокльонів існує стільки ж, скільки і видів проклинання, і напевно кожна людина, навіть яка не вважає себе...
У більшій чи меншій мірі, питання смерті завжди цікавив кожного. Втім, в цьому і немає нічого дивного, адже нам завжди...
Заговір, якщо його використовувати правильно, вважається одним з найсильніших магічних дій. З його допомогою існує...
Scroll To Top