Рекомендуємо прочитати

Корекція форми брів

article2729.jpg

Зазвичай, зустрічаючи людину, люди звертають увагу, перш за все, на його обличчя. Саме тому воно має бути ідеальним в тій мірі, в якій це тільки можливо. І тут має значення все: і ваша шкіра, і губи, і очі, і брови. І якщо все, крім останнього ми виправити самостійно не в стані, в наших силах тільки здійснювати гідний і постійний догляд, то брови можна коригувати стільки, скільки завгодно. І в цій статті ми розповімо про те, як самостійно підкоригувати їх, уникаючи походів до фахівців.

Взагалі-повна зміна форми брів потрібно лише в рідкісних випадках. Навпаки, часто щось змінивши, ми здійснюємо помилку, оскільки майже завжди природа обдаровує нас саме такими бровами, які нам і потрібні. Проте ось ви дивитесь у дзеркало, і раптом усвідомлюєте: що потрібно щось змінювати.

Так якою ж має бути форма брів на думку фахівців?

Брова має три точки, які утворюють її форму: початок, кінець і точка найвищого підйому. Для того щоб визначити початок, нам потрібна лінія, що проходить через крило носа і внутрішній куточок ока. Точка найвищого підйому знаходиться на лінії крила носа - край зіниці. І нарешті, кінець брови знаходимо, провівши подумки лінію від крила носа до зовнішнього куточка ока. Ось потрібна форма і визначена. Залишилось помітити точки і скорегувати потрібну форму. Слідкуйте за тим, щоб все вийшло пропорційно.

Колір брів теж можна змінити, у разі потреби, за допомогою спеціального олівця або фарби. Тут важливо уникати контрасту з кольором волосся. Так, наприклад, для світлого волосся можна використовувати такі ж світлі кольори, зокрема, світло-коричневий. А темні кольори підходять, в основному, брюнеткам. Хоча, між іншим, природний колір зазвичай виглядає краще, всупереч усім правилам. Наприклад, якщо ви блондинка, але природний колір брів у вас чорний, це зовсім не виглядає зухвало або некрасиво.

Якщо форма і колір залишаються незмінними і безпосередньо залежать від типу вашої зовнішності, то ширина брів - це те, що змінюється разом з віяннями моди. Останнім часом модними є широкі брови, при цьому потрібно пам'ятати про те, що тоненькі брівки завжди виглядають акуратно і витончено.

До речі, все більше цінується природна краса, тому багато стилісти вкрай не рекомендують малювати брови, те ж саме стосується і їх татуажу.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Однією з найвиразніших, що "говорить" частин обличчя є брови. І мода ніколи не обходила своєю увагою форму і колір...
Більшість дорогих косметичних покупок можна замінити власноруч приготованими засобами. Результат від їх застосування...
Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Брови грають далеко не останню роль в жіночій привабливості. І помиляються ті, хто думає, що це не так. Жінкам і дівчатам,...
Scroll To Top