Рекомендуємо прочитати

Правила макіяжу: Правильна корекція брів

article2196.jpg

Брови грають далеко не останню роль в жіночій привабливості. І помиляються ті, хто думає, що це не так. Жінкам і дівчатам, форма брів яких не ідеальна, виправити це допоможе корекція. І, крім цього, корекція брів доповнює ваш образ, надає йому виразність.

Від брів залежить дуже багато. Так, наприклад, якщо у вас підняті брови дугоподібної форми, то ви виглядаєте молодше. А жінка з густими і широкими бровами строга і сувора. Власниці занадто довгих брів , виглядають сумно.

Корекцію брів можна робити як самостійно, так і в салоні, вдавшись до допомоги майстра. А ось що стосується форми брів, то тут потрібно звернутися за допомогою фахівця або прочитати спеціальні рекомендації.

Володаркам овального обличчя найбільше підійдуть брови дугою. Дівчатам і жінкам з особою квадратною формою до лиця підійдуть брови подовжені і високо підняті. Якщо у вас кругле обличчя, то найбільше вам підуть брови, злегка підняті догори, а на кінці трохи округлі. Що стосується дам з подовженим обличчям, то їм слід носити прямі брови, віддалені від перенісся.

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися своїми бровами, то вам потрібно знати, що головними елементами корекції є довжина і висота брів. Починатися і закінчуватися брови повинні не де доведеться, а в певних місцях. Для того щоб вам було легше визначити місце початку брови, прикладіть олівець по лінії від крила носа до внутрішнього куточка ока. Продовження цієї лінії над оком і буде початком брови.

Таким же способом можна з'ясувати і те місце, де повинна знаходитися найвища точка брови. Вона розміщується на продовженні лінії, що йде від середини верхньої губи через зіницю до брови. Размітивши початок і середину брови, потрібно знайти її кінець. І в цьому знову допоможе олівець. Встановіть його на лінії від крила носа до зовнішнього куточка ока. Там, де олівець досягне брови, і буде знаходитися точка її закінчення. І обов'язково зверніть увагу на те, що зовнішній край брови не повинен знаходитись нижче внутрішнього. В іншому випадку вираз вашого обличчя буде сумним.

Для того щоб провести корекцію брів самостійно в домашніх умовах, вам будуть потрібні хороший пінцет із закругленими кінчиками, маленька щіточка для змахування видалених волосків і кілька ватних тампонів. Перед тим як приступити до процедури, вимийте руки з милом, щоб не занести інфекцію, а пінцет слід обробити спиртом. Шкіру під бровами найкраще змастити кремом. Натягніть шкіру на тій ділянці, де видаляєте волоски.

Перед тим як видаляти волоски, намітьте бажану лінію контуру брів. Волоски слід видаляти по напряму від внутрішньої частини брови до зовнішньої, тобто по росту волосся. Майте на увазі, що брови які високо ростуть надають очам більше виразності, як би відкриваючи їх. А якщо ви є володаркою красивих очей, то тим більше нема чого ховати їх під густо зростаючими бровами. І потім, навіть якщо ви прийняли рішення зробити собі брови «ниточкою», то в кожному разі не видаляйте волоски з самої верхньої межі брів.

Після того як процедура корекції форми брів завершена, змочіть ватний тампон лосьйоном на спиртовій основі і протріть ним шкіру під бровами. Той, хто хоча б раз у житті проходив процедуру видалення волосків з брів, знає, що процес цей далеко не безболісний. А як же бути тим жінкам і дівчатам, які з важкістю переносять біль? Адже корекцію брів потрібно робити досить часто. Є один засіб, який допоможе уникнути мук під час цієї процедури. За кілька хвилин до її початку (за 5-7 хвилин) покладіть на брові тампон, змочений знеболюючим препаратом, що містить бензокаїн. Замість нього можна використовувати просту гарячу воду. А для того щоб скоріше зійшло почервоніння після корекції, після процедури покладіть на кілька хвилин на брови тампон, змочений холодною водою.

Після корекції брів ви можете скористатися різними косметичними препаратами для закріплення форми брів і додання їм потрібного кольору. Це можуть бути фіксуючі гелі, коригувальні олівці, різноманітні порошки і тіні.

Хочеться сказати кілька слів про фіксуючі гелях для брів. Вони гарні для тих дам, волоски брів яких неслухняні і раз у раз норовлять вибитися із загального ряду. Тоді на виручку приходять фіксуючі гелі. Зазвичай вони продаються в невеликих тюбиках разом зі щіточками. За допомогою щіточки розчешіть брови і надайте їм потрібну форму, а гель на щіточці закріпить її. Якщо у вас темні брови, то вам слід придбати безбарвний гель - він додасть блиск вашим бровам. Крім безбарвного гелю, існують ще відтінкові гелі, які, крім фіксації, ще й дбайливо забарвлюють світлі брови, допомагаючи їм отримати красивий насичений відтінок.

Найбільше, через бляклості брів страждають натуральні блондинки і рудоволосі дами. Їм ми можемо порадити пофарбувати брови хімічним способом. Але робити це краще всього, звичайно, в перукарні у професійного майстра. Таке забарвлення протримається досить довго - близько місяця. А аматоркам радикальних заходів ми можемо запропонувати зробити перманентний макіяж. Така корекція протримається ще довше - від півроку до кількох років.

У будь-якому випадку, який би спосіб корекції брів ви не обрали для себе, знайте, що нинішня мода не наполягає на якійсь конкретній формі брів. А тому потрібно завжди в першу чергу прислухатися до себе і до думки професіонала.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за...
Зазвичай, зустрічаючи людину, люди звертають увагу, перш за все, на його обличчя. Саме тому воно має бути ідеальним в тій...
Веснянки з'являються в результаті збою діяльності пігментної системи. Простіше кажучи, меланін (засмага)...
Однією з найвиразніших, що "говорить" частин обличчя є брови. І мода ніколи не обходила своєю увагою форму і колір...
Scroll To Top