Рекомендуємо прочитати

Уроки спокушання без слів для жінок

article2406.jpg

Зацікавлений погляд - це як одкровення з іншою людиною: "Ти мені подобаєшся, подивися і ти на мене!"

Якось на консультації одна дівчина задала запитання: "Мені вже 25 років, але, якщо чесно, я зовсім не вмію знайомитися з чоловіками. Якщо мені хтось сподобається, відразу ніяковію і відводжу погляд, і взагалі намагаюся триматися подалі. Немов соромлюся показати свою зацікавленість. Знаю, що роблю все неправильно, що чоловіки теж бувають нерішучі. Але що ж робити? Я намагаюся стежити за собою, купую собі тільки дорогий одяг, постійно змінюю зачіску, але нічого не допомагає. Зі мною знайомляться абсолютно не ті чоловіки. Допоможіть зацікавити того, хто подобається ".

Дівчина не звикла до жестів спокушання, тому така чистосердечність (відкритість) викликає в ній збентеження.

А між тим, за допомогою позиції тіла, жестів і міміки можна вплинути на підсвідомість людини і без проблем зацікавити його. Необов'язково навіть вести тривалі бесіди. Як же це зробити?

Подолайте забобони і комплекси


Необхідно відкинути всі забобони про те, що першою спокушати чоловіка непристойно. Це не так. Чоловіки теж люблять, коли їх спокушають. У них теж може бути невисока самооцінка і вони також можуть соромитися зробити перший крок. Допоможіть їм в цьому, почніть першою.

Не займайтеся самобичуванням типу: "Я абсолютно неприваблива, хто буде з такою знайомитися?", "А може, я йому не подобаюсь?", "А може, я не так одягнена?", "Ну навіщо я так постриглася? Це мені абсолютно не йде ".

Усмішка і погляд


З якою би людиною вам хотілося поспілкуватися? Звичайно ж, з життєрадісною і випромінюючою позитивну енергетику. Тому іскристий погляд та щира посмішка (не плутати з натягнутою!) - Найкращий спосіб привабити чоловіка.

Варіанти магічних поглядів:


Щоб встановити контакт з чоловіком, підморгніть йому і посміхніться, немов вирішуючи познайомитися з ними.

Відомо, що зіниці людини розширюються, коли він знаходиться в доброму гуморі, сексуально збуджений або зацікавлений. Подивіться на будь-який предмет, що знаходиться далеко за чоловіком, а потім різко переведіть на чоловіка погляд. Від швидкої фокусування на близький предмет ваші зіниці обов'язково розширяться.

Не зводите з чоловіка очей, потім відведіть погляд і погляньте на нього знову, з під вій.

Важливо зауважити, що в спокушанні немає заборонених поглядів, головне, щоб вони не виглядали театрально, а були максимально природні і відповідали вашому настрою.

Волосся


Довге, шовковисте, і пахне свіжістю волосся коханої, яке так приємно перебирати пальцями, зариватися в них носом і відчуваючи себе захищеним та сексуальним - мрія будь-якого чоловіка.

Продемонструйте йому всю красу вашого волосся - струсніть ними (можна попередньо нанести на них парфуми), поправте зачіску або пригладьте волосся. Пограйте з прядками - намотуйте на палець і розпускайте, повторіть кілька разів. Чоловіки будуть заворожені цим дійством.

Шия


Займаючись волоссям, ненароком оголіть шию, це змусить чоловіка тріпотіти.

Зап'ястя


Як би між іншим продемонструйте чоловікові ніжну шкіру внутрішньої сторони зап'ястя. Це можна зробити, нібито поправляючи рукава, розглядаючи браслети на руках.

Хода


"Вільна від стегна. Розкута вільна пластика пантери перед стрибком ", - саме так описує героїня фільму" Службовий роман " ходу жінки-спокусниці.

Випряміть спину, підтягніть живіт, розведіть плечі. Намагайтеся голову тримати прямо. Рухайтеся маленькими кроками, злегка похитуючи стегнами - це виглядає дуже хвилююче.

Вправа. Щоб привчити своє тіло ходити невеликими кроками, носіть на вулиці довгу вузьку спідницю, вдома ж можна потренуватися, зв'язавши ноги мотузкою, залишивши 25 см і так походити по кімнаті. Не забувайте, що при красивою ході спочатку рухається нога, а потім - корпус.

Правильна постава


Не сутультеся, коли сидите чи стоїте. Зробіть таку вправу. Встаньте до стіни спиною, притуліться до неї потилицею (підборіддя не піднімати), лопатками (злегка розведіть плечі), ліктями, сідницями і п'ятами. Постійте так деякий час.

Відійдіть від стіни і пройдіться, зберігаючи положення. Знову встаньте до стіни і перевірте себе. Вийшло без помилок? Виконайте цю вправу кілька разів, тіло повинно запам'ятати правильне положення.

Пози сидячи і стоячи


Показати зацікавленість у співрозмовнику допоможе напрямок ваших ніг. Якщо ви розмовляєте або слухаєте / дивіться на співрозмовника, який вам подобається, прослідкуйте, щоб носки були направлені до вашого співрозмовника. Так ви натякнете йому про свою зацікавленість і викличете у нього відповідні реакції - вдячність і довіру. Не тримайте руки схрещеними.

Якщо ви сидите, можна красиво закинути одне стегно ноги на інше, так ноги виглядають більш витончено і сексуально. Але не перестарайтеся в демонстрації своїх принад. Цей спосіб не підійде, якщо ви прийшли в короткій спідниці або платті. Зайві відвертості відлякують чоловіка.

Копіювання жестів, поз і такту дихання


Співрозмовнику завжди приємно зустріти собі подібного. Того, хто говорить на його мові, захоплюється тим же хобі, має схожі точки зору. "Ми з тобою - однієї крові", - саме так кажуть споріднені душі.

Щоб чоловік побачив у вас рідну душу, віддзеркалюйте його пози і жести: він поставив склянку на стіл - поставте і ви, він склав руки в замок - зробіть і ви так само, він змінив позу - проробіть і ви те ж саме. Чоловік розслабиться і буде відчувати себе в безпеці з вами.

Але не перестарайтеся – мавпування може інтерпретуватися вашим співрозмовником як насмішка.

Прислухайтеся до його подиху і намагайтеся дихати в такому ж темпі.

Доторкнутися до себе


Багато жінок, спілкуючись з вподобаним чоловіком, інстинктивно торкаються до різних частин свого тіла - до стегон, зап'ясть, пальців, вух, шиї, погладжують їх. Все це є не що інше, як підсвідома команда чоловікові "Мені з тобою добре і затишно, дуже хочеться твоїх ласк".

Щоб заінтригувати чоловіка, зробіть що не будь подібне з собою. Тільки не дуже старайтеся - підсвідомість тонко відчуває фальш.

Доторкнутися до нього


Наше тіло постійно відчуває дефіцит приємних дотиків. А між тим, завдяки хитрому мистецтву дотиків до співрозмовника під час бесіди, можна легко створити приємне враження про себе, зняти напругу підчас бесіди і навіть ненав'язливо переконати у своїй точці зору.

Допоможіть чоловікові закохатися в вас! Доторкніться до його зап'ястя, погоджуючись з чимось, проведіть по плечу, прощаючись або відходячи "попудрити носик". Навіть прості дружні обійми при зустрічі створять у чоловіка довіру до вас. Упустіть що не будь на підлогу і нагніться підібрати, "випадково" зачепивши його вашими шовковистим волоссям, передайте йому що-небудь - ложку, келих, сигарету.

Попросіть його сфотографувати або зняти вас на відео - подайте йому фотоапарат, телефон і поверх не прибираючи його рук, покажіть, як і що натискати. Також можна показати, як переглядати фотографії і включати потрібні налаштування.

Якщо ви опинилися в одній компанії на вечірці - візьміть участь у конкурсі та покличте його в свою команду. Спільне виконання завдань ведучого не тільки забезпечить вам можливість випадкових дотиків, але і згуртує вас як команду.

Постарайтеся зробити так, щоб всі жести дотику були випадковими - і результат не змусить себе довго чекати. Його серце буде підкорене!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
Кожна жінка хоче подобатися чоловікам. Для когось це дія не становить особливих труднощів. Однак, деякі пані не знають,...
Аж ніяк не завжди тільки лише зовнішній вигляд визначає, чи будете ви популярні і успішні серед представників сильної...
Секс відмінні ліки від нездужань і хвороб. Інтимний контакт може чудово впоратися з головним болем, простудними і...
Scroll To Top