Рекомендуємо прочитати

Макiяж

RSS стрічка

Корекція форми брів

Корекція форми брів
Зазвичай, зустрічаючи людину, люди звертають увагу, перш за все, на його обличчя. Саме тому воно має бути ідеальним в тій мірі, в якій це тільки можливо. І тут має значення все: і ваша шкіра, і губи, і очі, і брови. І якщо все, крім останнього ми виправити самостійно не в стані, в наших силах тільки здійснювати гідний і постійний догляд, то брови можна коригувати стільки, скільки завгодно. І в цій статті ми розповімо про те, як самостійно підкоригувати їх, уникаючи походів до фахівців. Прочитати »

Маленькі хитрощі красивого макіяжу

Маленькі хитрощі красивого макіяжу
Нанесення макіяжу вимагає певних навичок, знань, почуття кольору. Сьогодні ми розкриємо секрети основи макіяжу, щоб кожна дівчина змогла своїми руками створити привабливий і яскравий образ. Макіяж починається з нанесення основи, яка вирівнює шкіру обличчя, завуальовує косметичні недоліки і дозволяє зберегти макіяж свіжим протягом тривалого часу. Прочитати »

Татуаж губ: Що потрібно знати?

Татуаж губ: Що потрібно знати?
Чи чули ви щось про перманентний макіяж? Ми вам детально розповімо про це нововведення в косметології. Провідні косметологи намагаються допомогти жінці бути чарівною і вдень, і вночі, і в будь-яку погоду. Вони підбирають найбільш дієві способи, які перетворять жінку в прекрасну попелюшку. Одним з унікальних нововведень є перманентний макіяж губ (татуаж губ). Прочитати »

Топ - 10 трендів у макіяжі, які не припали до душі чоловікам.

Топ - 10 трендів у макіяжі, які не припали до душі чоловікам.
Якщо вірити тому, що написано на блогах, форумах, і в різних статтях, то в топ десяти страшилок краси потрапляють підроблені вії, нарощені нігті, брови, дуже густі або навпаки рідкі, а також вищипані тонкою смужкою, вамп-макіяж і навіть, як би дивно це не звучало, червона помада. Отже. Десять трендів краси, які не припали до душі сильній статі. Прочитати »

Який макіяж доповнить маленьке чорне плаття?

Який макіяж доповнить маленьке чорне плаття?
Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за своїм мінімалізмом і нескінченності варіантів носіння. Сукня чорного кольору нібито говорить: придумуйте зі мною, що хочете! Такого роду сукні при всьому можливому різноманітті, диктують свої закони. І в плані макіяжу в тому числі. Прочитати »

Як підібрати тональний крем?

Як підібрати тональний крем?
Тональний крем - це основа основ всього макіяжу, адже з його допомогою можна легко приховати багато дефектів шкіри, вирівняти відтінок обличчя і зробити шкіру обличчя рінішо, а будь-який макіяж ідеальним. Але серед цих переваг дуже важливим завданням для кожної жінки є вибір відтінку тонального крему. Отже, що ж варто знати при виборі тонального крему? Прочитати »

Яким повинен бути офісний макіяж

Яким повинен бути офісний макіяж
"Офісний" сезон у розпалі, але це не перешкода для тих, хто хоче виглядати жіночно і привабливо навіть в робочий полудень. Для ділової жінки важливо виглядати якомога стриманіше - робота є робота. Тільки без фанатизму - у деяких дівчат справа доходить до повної відсутності макіяжу, яке часто пояснюють відсутністю часу. Однак непоказовість може стати не меншою проблемою на шляху до бажаної посади, ніж зухвалий макіяж. Головне правило - це знайти "золоту середину" між отакою сірою мишкою і королевою вечірки. Прочитати »
Scroll To Top