Рекомендуємо прочитати

Контурний олівець для губ

article1954.jpg

Навіть самий ідеальний макіяж не буде закінченим, якщо не нафарбовані губи. А для красивих губ потрібно мати не тільки помаду, але і контурний олівець. Цей на перший погляд непоказний косметичний атрибут може зробити чудеса всього за кілька секунд.
Контурний олівець для губ: склад і вимоги до олівця

Склад

Перш ніж придбати олівець, потрібно обов'язково прочитати його склад. В хорошому якісному контурному олівці повинні бути віск (бджолиний, силікон або ж протеїнова суміш - це основа олівця), різні масла і вітаміни. В залежності від процентного вмісту того чи іншого компонента отримують різні олівці. В якості добавок до олівців додають гідрогенізовані олії, такі, як пальмова, кокосова, касторова, рослинна. Вони допомагають запобігти пересушування шкіри губ, особливо в зимовий час. Для цих же цілей в олівці додають алое вера, вітамін Е і С. Якщо у вашому олівці знаходиться велика кількість воску, то він м'який і проведена лінія буде добре лягати і не буде тріскатися при міміці. Колір олівця залежить від кількості доданого фарбника. З усього сказаного можна зробити висновок, що контурний олівець необхідний не тільки для того, щоб зробити лінію рота чіткої, правильної і красивої, але і для того, щоб належним чином доглядати за губами. Також функцією олівця є запобігання розтікання помади на губах.

Вимоги до олівця
Купуючи олівець для губ, уважно його огляньте, спробуйте на зап'ясті намалювати лінію і подивіться на м'якість грифа. Якісний олівець повинен відповідати наступним вимогам:
1. Грифель олівця повинен бути в міру твердим і в міру м'яким. Якщо олівець твердий, то він легко може подряпати ніжну шкіру губ. Якщо ж надмірно м'який, то лінія буде розтікатися і губи матимуть неохайний вигляд. При нестачі воску олівець буде сухуватий, а це загрожує тим, що проведена лінія буде не рівномірна і буде тріскатися при розмові або посмішці.
2. Грифель може мати різний діаметр. Товсті олівці можна використовувати не тільки як олівець для контуру, але і як помаду. Тонкий грифель використовується тільки для нанесення чіткої і тонкої лінії. Зазвичай такими олівцями користуються професіонали.
3. Оболонка олівця може бути зроблена з різних матеріалів: дерева, пластмаси, з автоматичним висуненням або без. Якщо ви вибираєте класичний варіант - дерев'яний олівець, то простежте за тим, щоб оболонка була зроблена з м'якого дерева. Це дозволить швидко і без проблем підточити олівець. Не купуйте олівці з вбудованою стругачкою - від дотику з нею м'який грифель буде розсипатися.
Всього лише пара хвилин на вивчення складу й зовнішнього вигляду олівця допоможуть вам вибрати саме той, за допомогою якого ви зможете створити гарну лінію рота.

Як підібрати олівець
У залежності від стійкості олівці можуть бути стійкими, суперстійкими і водостійкими. Це допоможе уникнути зайвого малювання після прийняття їжі.
Правильно підібрати олівець до губної помади дуже просто: він повинен бути точно такого ж тону, що і помада або ж на підлогу тони темніше помади, але не більше. В іншому випадку сильний контраст буде грати не на вашу користь. Легкий контраст допустимий лише при вечірньому макіяжі. Якщо ж ви плануєте використовувати не помаду, а блиск для губ, то в даному випадку тон олівця підбирають під колір шкіри губ.

Як правильно нанести контур
Є загальні правила, яких слід керуватися, щоб намалювати контур. Спочатку на верхній губі малюють звід сердечка, роблячи його плавним. Потім лінії ведуть з боків до куточків губ. Нижню губу потрібно малювати однією лінією без відриву олівця. Якщо лінія намальована неправильно, то не варто її коригувати. Краще зітріть і намалюйте нову. Контурний олівець дуже важливий, тому що з його допомогою можна змінити форму губ, причому як однієї, так і другої. Для зайво повних губ контурну лінію намалюйте на 1-2 мм нижче природного контура. Це допоможе візуально зменшити губи. Якщо ж губи тонкі, то лінію потрібно намалювати трохи вище природного.

Чим якісніше олівець ви придбаєте, тим красивіше і доглянутіші будуть ваші губки, і усмішка буде неперевершеною.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо від природи у вас не такі губи, як вам хотілося б, або з віком вони втратили форму, можна скористатися сучасними...
Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна...
Починаючи підраховувати, скільки грошей іде у нас на всякі косметичні засоби, ми нерідко хапаємося за голову. Тому не...
Scroll To Top