Рекомендуємо прочитати

Як зберегти гарний манікюр на тиждень

article2951.jpg

Кожна з нас мріє мати ідеальний манікюр. Спробуйте ці 10 способів, щоб зберегти ваші нігті в чудовому стані на довгий час.

1. Короткі нігті
Нехай ваші нігті будуть короткими. Довгі нігті більше схильні до зачіпок і ламкості, ніж укорочені кігтики. Нігтьова пластина повинна бути довжиною не більше ніж 6 мм

2. Догляд за кутикулою
Доглядайте за кутикулами. Коли лак наноситься на зарослі кутикули, він легко відшаровується. Слідкуйте за кутикулами. Використовуйте спеціальне масло і ніжно підштовхуйте їх до основи нігтьової пластини за допомогою дерев'яної палички. (Не обрізайте кутикули, це може призвести до того, що вони будуть відростати ще сильніше.)

3. Чистота
Наносіть лак на попередньо очищені нігті (перед процедурою протріть нігті ватяною серветкою, змоченою в рідині для зняття лаку). Будь-яке масло або лосьйон на руках будуть перешкоджати закріпленню лаку на нігтях, і він почне відшаровуватися через день-два.

4. Основа під лак
Наносіть основу під лак. Навіть якщо ви поспішаєте! Спеціальні основи забезпечують тривале носіння лаку.

5. Покриття лаком
Наносіть лак тонким шаром. Витріть одну сторону пензлика з лаком об горлечко пляшки, щоб видалити надлишок лаку. Потім нанесіть лак по всій довжині нігтя тонким шаром. Товсті шари лаку пузиряться і відшаровуються.

6. Сушка
Дайте лаку висохнути між шарами. Експерти манікюру говорять, чим краще висохне перший шар, тим довше протримається верхнє покриття.

7. Як уникнути зачіпок
Повністю покривайте нігті лаком. Нанесіть лак по краях нігтя і знизу під кінчик нігтьової пластини. Це допоможе уникнути утворення зачіпок.

8. Викиньте старі лаки
Старий лак для нігтів з часом загусає. Це означає, що він не буде так само довго триматися на нігтях, як новий лак. Якщо ви не можете викинути вашу улюблену пляшечку, додайте трохи рідини для зняття лаку в нього, щоб зробити його не таким густим.

9. Догляд за нігтями
Бережіть руки від води. Якщо занадто довго тримати руки у воді, це може привести до відшаровування лаку від нігтя, цим скорочуючи термін служби вашого манікюру. Використовуйте гумові рукавички, коли ви миєте посуд, і приймайте душ протягом 10-15 хвилин.

10. Захисне покриття для нігтів
Наносіть закріплювач на лак кожен день. Це надійний спосіб продовжить красу вашого манікюру. Нанесення захисного покриття на лак робить його більш міцним і продовжує термін його служби.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Scroll To Top