Рекомендуємо прочитати

Обов'язкові правила безпеки салонного манікюру

article2938.jpg

Ні для кого не секрет, що візитною карткою жінки є руки. Манікюр - невід'ємна частина її краси. Але навіть така звична процедура може виявитися небезпечною.

У салон приходять найрізноманітніші люди, і не всі з них здорові. Тільки нігтьових захворювань налічується близько 113 різновидів, але ними займаються лікарі - мікологи. У майстрів, як правило, немає медичної освіти. Однак є інфекції, які не видно і передаються через кров. І якщо за допомогою стерилізації інструментів деякі види нігтьових інфекцій можна знищити, то, наприклад, СНІД - ні.

Тому манікюрниця завжди повинна при клієнті продезінфікувати інструменти і стіл. А також свої руки і руки клієнта. Якщо ж вона цього не робить, то у вас є всі шанси заразитися гепатитом С. Завжди говорить про дезінфекцію заздалегідь або купіть свій манікюрний набір і ходіть з ним до майстра.

Будь який центр краси, якщо він піклується про свій імідж і репутацію, обов'язково виконує всі правила для спокою, безпеки і комфорту клієнта.
Руки клієнта в правильному салоні обробляються спеціальним гелем. Якщо вас порізали, інструмент повинен бути негайно замінений, а пилочки у разі порізу в деяких салонах взагалі відразу викидаються. Також як і інші інструменти, наприклад, для педикюру: спонж, серветки - все має бути одноразовим.

Всі одноразові інструменти повинні бути в упаковці, яку розкривають тільки у вашій присутності. Робочий стіл майстра і ванночка для рук повинні бути ідеально вимиті ще до вашого приходу. Також до моменту, коли ви сядете за стіл, всі використані раніше інструменти та серветки повинні бути прибрані.

При першому відвідуванні важливо звернути увагу на зовнішній вигляд майстра та адміністратора. Наявність уніформи, їх акуратний, охайний вигляд багато скажуть про рівень салону. Це означає, що тут велика увага приділяється роботі з персоналом, його навчання, дисципліни і, звичайно, професійній майстерності.

І, зрозуміло, зверніть увагу на те, що руки і нігті манікюрниці повинні бути доглянутими і чистими. Ви, звичайно, можете і не ходити в салон і робити манікюр у своєї людини на дому. Але так чи інакше будьте обережні при виборі майстра, інакше її недбалість може коштувати вам не тільки грошей, а й здоров'я.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Мистецтво макіяжу почало розвиватися ще давним-давно. У Древньому Єгипті існували книги, в яких розкривалися секрети...
Грязелікування, воно ж лікування грязями, відомо з глибокої давнини. Досить згадати древніх єгиптян, які...
Проблемна шкіра обличчя - це особлива категорія шкіри, отже, і догляд має бути відповідним. По-перше, необхідно звернути...
Не обов'язково бігти в салон, щоб зробити відмінний педикюр. Читайте, як доглядати за ногами в домашніх умовах....
Scroll To Top