Рекомендуємо прочитати

Худенькі подобаються всім

article2395.jpg

Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і чим худіша, тим більше подобається. Не повинно бути ні грама зайвого жиру, жодного зайвого сантиметра. Це стало як незаперечним фактом. Чи насправді чоловікам подобаються худі жінки?

Звичайно, якщо написати, що чоловік полюблять будь-яку, з целюлітом, складками жиру або подвійними і потрійними підборіддями, то це буде неправдою. Але так само буде неправдою, що повнота спотворює жінку. Регулярно проводяться дослідження, результати якого підтверджують різні смаки у чоловіків. Деякі люблять повненьких, комусь подобаються жінки середньої комплекції, хтось в захваті від зовсім худеньких. Думка чоловіків сходитися в одному - якою б комплекції не була жінка, вона повинна бути підтягнутою і мати здоровий вигляд. Так само чоловіки зійшлися на на думці про форму жіночої фігури. Якою б не була вага, приваблива фігура типу «пісочний годинник». Нехай це буде навіть 110-80-110, а не ідеальні 90-60-90.

Чоловіки кажуть:

«Багато жінок кидаються в крайність, намагаються скидати кілограми для досягнення вигаданої ідеальної фігури. Інші навпаки, забивають на свою вагу і ходять так, сподіваючись, що хтось їх помітить.

Комусь подобаються дистрофічні типи фігури, комусь пухкенькі. Але жінка повинна бути здорово. Коли вона важить менше 40 кілограмів або більше 100, то це ніяк не може говорити про її нормадьне здоров'я.

У зовнішності ми звертаємо увагу на красу і блиск шкіри, доглянутість волосся і нігтів, красиву ходу і рівну спинку ».

Жінки перестаньте вираховувати кожну калорію! Займіться фітнесом, бігом вранці, стежте за станом свого здоров'я і зовнішнім виглядом.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Коли ми починаємо фарбувати нігтики в домашніх умовах, необхідно звернути увагу на перший етап - підготовака нігтя....
Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Scroll To Top