Рекомендуємо прочитати

Кому лікувальної грязі?

article2653.jpg

Грязелікування, воно ж лікування грязями, відомо з глибокої давнини. Досить згадати древніх єгиптян, які використовували мул після розливу Нілу в медичних цілях. Лікувальні грязі вкрай корисні для здоров'я людини. Їх застосовують як для лікування численних недуг, так і для досягнення косметичного ефекту.

Деякі дослідники називають грязь ліками XXI століття. Маючи природне походження, лікувальні грязі надзвичайно багаті органічними сполуками і мінеральними речовинами, вони пластичні і мають велику теплоємність. У цьому природному осаді містяться майже всі елементи таблиці Менделєєва.

Лікувальні грязі видобувають в різних частинах світу. Всі вони мають різний склад і властивості, що залежать від органічної та неорганічної складової. Так вони можуть бути більш кислими, нейтральними або ж більш мінеральними. Існує кілька видів лікувальних грязей. Особливою популярністю користуються грязі що видобуваються на курортах Анапи сопкові і мулові сульфідні грязі.

Кому лікувальної грязі?

Сопкові грязі, маючи глибинне походження, видобуваються в районах газових і нафтових родовищ. До їх складу входить величезна кількість мікроелементів - йоду, брому, бору, цинку, міді та багатьох-багатьох інших, також такі грязі містять різні кислоти і гази, які забезпечують гарний лікувальний (терапевтичний) ефект.

Володіючи біологічною чистотою і впливаючи переважно на епідерміс шкіри, цей тип грязей частіше використовується в косметологічних цілях, і вплив його несе швидше естетичний характер. Сопкові грязі можна використовувати як на обличчі, так і на всьому тілі. Це прекрасний засіб для боротьби з вуграми, гематомами, себореєю, лупою, деякими алергічними висипаннями і навіть з післяпологовими розтяжками.

Проникаючи у всі шари шкіри, сопкова грязь надає розсмоктуючу та протизапальну дію, вирівнює колір шкіри, має ліфтинговий ефект, звужує пори, сприяє регенерації клітин, робить шкіру більш пружною, пом'якшує, зволожує її, надає незвичайну свіжість і сяйво, має релаксуючий вплив. Завдяки своїй текстурі, такий бруд також може стати прекрасним засобом для пілінгу, натуральним і безболісним.

Мулові сульфідні грязі, утворюючись на територіях мінеральних водойм, в основному складаються з неорганічних, мінеральних, речовин. Використання таких грязей має лікувальний і естетичний ефект. Сульфідна грязь проникає значно глибше сопкової і на лице не накладається. Її застосовують при лікуванні захворювань нервової та кістково-м'язової систем, хвороб органів дихання, травлення, статевих органів (як чоловічих, так і жіночих), а також печінки і жовчовивідних шляхів, лор-органів.

Кому лікувальної грязі?

Крім того, сульфідні грязі допомагають впоратися з різними шкірними хворобами, є прекрасним засобом для боротьби з целюлітом. Ці грязі несуть в шкіру мікроелементи, живлять кістки і хрящі, позитивно впливають на суглоби, сприяють позбавленню від шлаків і токсинів, виводять воду з організму, мають бактерицидну і знеболюючу дію.

Протипоказано застосовувати лікування сульфідними грязями людям із злоякісними новоутвореннями, інфарктом міокарда і частими нападами стенокардії, відкритими формами туберкульозу, деякими стадіями варикозу, індивідуальною непереносимістю і вагітним жінкам. У цілому, грязі рідко викликають алергічні реакції, але якщо у пацієнта є побоювання на цей рахунок, йому пропонують перевірити реакцію шкіри на запропонований склад до самої процедури грязелікування.

Сьогодні, завдяки SPA-салонам і деяким салонам краси, ця корисна для здоров'я частинка курорту перенесена в місто, і лікуватися грязями можна, не виїжджаючи до моря і не вибиватися із загального ритму життя.

Серед процедур, пропонованих салонами в цій області, частіше зустрічаються маски і аплікації (обгортання). Причому можна зробити обгортання всього тіла або тільки «проблемних зон». Обидва варіанти будуть ефективні, але другий стане більш економічним. Залежно від ділянки тіла і розв'язуваної проблеми, процедура грязелікування може займати від 30-40 хвилин до двох годин, даруючи розташувавшомуся на кушетці пацієнтові прекрасну можливість розслабитися і отримати задоволення від настільки рідко випадаючих хвилин безтурботного відпочинку.

Кому лікувальної грязі?

Можна пройти тільки одну процедуру або цілий курс. Другий варіант, безумовно, принесе значно більші і довготривалі результати. Для досягнення лікувальних цілей і для корекції фігури кількість сеансів повинно бути не менше 10-12. При цьому у пацієнта є можливість підібрати зручний для нього графік. Після закінчення курсу салон потрібно буде відвідувати тільки в міру необхідності для підтримки результату.

Грязелікування можна поєднувати з багатьма іншими процедурами, що входять в комплекс пропонованих салонами послуг. Масаж обличчя і стоп під час обгортання або масаж всього тіла після процедури сприяє релаксації, покращує стан шкіри і за рахунок збільшення циркуляції крові в організмі значно збільшує ефект від грязелікування. Обгортання грязями можна також поєднувати з водоростевим, яке саме по собі не тільки підвищує пружність шкіри, але і сприяє реальному зменшенню об'єму і маси тіла. Крім того, грязелікування комбінують з різними видами солі та глини.

Кому лікувальної грязі?

Фахівці салону в залежності від вашого стану здоров'я і тих результатів, які ви хочете досягти, підберуть для вас ефективну індивідуальну програму лікування. Але безумовно, якщо у вас є можливість вибратися на лікувальний курорт, ефект такого грязелікування буде на порядок вище, ніж в SPA-салоні. Так що брудніться на здоров'я!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ні для кого не секрет, що візитною карткою жінки є руки. Манікюр - невід'ємна частина її краси. Але навіть така звична...
Проблемна шкіра обличчя - це особлива категорія шкіри, отже, і догляд має бути відповідним. По-перше, необхідно звернути...
Мистецтво макіяжу почало розвиватися ще давним-давно. У Древньому Єгипті існували книги, в яких розкривалися секрети...
Не обов'язково бігти в салон, щоб зробити відмінний педикюр. Читайте, як доглядати за ногами в домашніх умовах....
Scroll To Top