Рекомендуємо прочитати

Здорові нігті

article2963.jpg

Стан ваших нігтів може багато чого розповісти про здоров'я організму в цілому. Не залишайте без уваги будь-які, навіть самі незначні, зміни.

Ламкі нігті
Ламкі нігті, швидше за все, свідчать про брак вітаміну В. Додайте в свій щоденний раціон рибу, м'ясо, яйця, молочні продукти і зелені овочі.

Занадто бліді нігті
Колір шкіри під нігтьовою пластиною повинен бути світло - рожевим. Якщо шкіра раптом стала білою, це говорить про дефіцит заліза і можливу анемію. Їжте якомога більше залізовмісних продуктів - шпинат, червоне м'ясо, бобові. На всякий випадок, запишіться на консультацію до лікаря, щоб виявити можливі проблеми, пов'язані з залізо дефіцитом.

Чорні крапки на нігтях
Якщо на поверхні ваших нігтів з'явилися невеликі чорні точки або смужки, можливо, це просто зовнішнє пошкодження, наприклад, забій або синяк. Але, якщо чорні точки не зникають з часом, обов'язково зверніться до лікаря, щоб виключити ймовірність меланоми.

Білі цятки на нігтях
Невеликі білі цятки на поверхні нігтів не є приводом для занепокоєння. Цілком можливо, що ви просто забили або пошкодили основу нігтя деякий час назад.

Доглядайте за нігтями не тільки косметичними способами, але і обов'язково піклуйтеся про внутрішнє здоров'я нігтів і організму в цілому. Їжте якомога більше овочів і фруктів і стежте за тим, щоб ваш раціон був насиченим і повноцінним.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Якщо у вас слабкі і ламкі нігті, і ви перепробували всі способи для вирішення цієї проблеми, але вони виявилися...
Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Scroll To Top