Рекомендуємо прочитати

Слабкі і ламкі нігті, як з цим боротися?

article1390.jpg

Якщо у вас слабкі і ламкі нігті, і ви перепробували всі способи для вирішення цієї проблеми, але вони виявилися безнадійними, то ця стаття саме для вас! На своєму особистому прикладі я розповім вам, як домоглася видимого результату і що дійсно може допомогти. Отже, ні для кого не секрет, що кожна людина індивідуальна у всіх сенсах, починаючи від зовнішнього вигляду, закінчуючи кількістю і якістю різних мікроелементів всередині організму. Так чому ж ламаються нігті і що з цим робити?

Ви, напевно, не раз чули, що проблему потрібно шукати не тільки зовні, але і всередині, а що це означає і як це робиться? В кожному медичному закладі існує така послуга, як обстеження всього організму і можна, звичайно ж, вдатися до допомоги професіоналів, які відправлять вас на величезну кількість аналізів і вирішать всі ваші проблеми остаточно, по мірі можливості. Але це недешеве задоволення (безкоштовно ваші проблеми, по більшій частині, ніхто вирішувати не стане і повне обстеження робити не буде) і вимагає великої кількості часу. Що робити, якщо немає таких можливостей?

Рецепт № 1: кальцій. Купуєте в аптеці звичайний «Глюконат кальцію» і випивайте курс, якщо не допомагає, то також купите вітамін «Д», а краще «Кальцій-Д3 нікомед», так як вітамін «Д» сприяє засвоєнню кальцію організмом, а останній ще й приємний на смак, так як продається з різними добавками («Кальцій-Д3 нікомед апельсиновий / лимонний»).

Рецепт № 2: йод. Мені допоміг тимчасово, але комусь допомагає надовго. Йодом потрібно мазати попередньо очищену (вимиту і витерту насухо) нігтьову пластину на ніч (тому від кольору йоду нікуди не дінешся в цьому випадку) протягом декількох днів (в залежності від результату).

Рецепт № 3: правильна форма нігтя. Форма нігтя по своїй природі повинна дзеркально відображати форму кутикули, так нігтьова пластина залишається більш міцною і виглядає натуральніше.

Рецепт № 4: пилочка. Ні в якому разі не можна обкушувати нігті кусачками, це ламає всю структуру нігтя! Що до пилочки: фахівці часто радять користуватися дерев'яною пилкою, але я з цим не згодна. Для кожних нагідок має бути свій підхід. Якщо нігті слабкі і ламкі, то для них, на мій погляд, найкращим варіантом є саме склянні пилочки, вони не дозволяють ламким нігтям і розслоюватися.

Рецепт № 5: основа під лак. Якість лаку для нігтів сильно впливає на стан нігтів, краще користуватися основою під лак і купувати лак тільки перевірених виробників. Але не забувайте, що іноді нігтям потрібно давати перерву (знімаючи всі засоби і залишаючи їх непокритими нічим), щоб вони могли «подихати».

Рецепт № 6: зміцнюючий лак. Існує безліч фірм, що виробляють лаки для зміцнення, потовщення, для швидкого зростання, проти ламкості і так далі. Деяким допомагає серія лаків «Розумна емаль», іншим — «Belweder», мені допоміг лише «Trind» і всім його раджу! Тільки будьте з такими лаками акуратніше, для початку потрібно зрозуміти, чи підходить він вам чи ні, а потім вже наносити його на всі нігті (обов'язково дотримуйтесь інструкції по використанню!). Маленький секрет: лікувальний лак можна використовувати як основу під кольоровий, так ви вб'єте двох зайців одразу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Стан ваших нігтів може багато чого розповісти про здоров'я організму в цілому. Не залишайте без уваги будь-які, навіть...
Слухаючи, як подруги розповідають про щоденне секс, ти починаєш вважати себе обділеною? Не потрібно рівнятися на...
Вегетаріанство знаходиться в списку найбільш древніх і відомих течій альтернативного харчування. Але якщо ...
Вода є джерелом життя на землі. Тіло людини складається на половину з води і звичайно, без води нам не прожити. Але щоб...
Scroll To Top