Рекомендуємо прочитати

Краса

Як не помилитися при виборі шампуню

Як не помилитися при виборі шампуню
Давно канули дні, коли шампунь використовувався лише для того, щоб змити з волосся бруд. Зараз, купуючи шампунь, ми вибираємо не просто рідину для миття голови, а багатофункціональний засіб по догляду за волоссям. Тому дуже важливо упевнитися, що ваш вибір є оптимальним. На що ж потрібно звернути увагу при покупці шампуня? Прочитати »

Засоби для миття волосся

Засоби для миття волосся
У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови, врешті-решт, потрапляє в наш організм. Краще, щоб це були продукти харчування, а не кондиціонери, шампуні промислового виготовлення, які щедро присмачені віддушками, консервантами, барвниками й іншими «корисностями». Прочитати »

9 секретів фарбування волосся

9 секретів фарбування волосся
Щоб фарбувати волосся самій, не обов'язково бути перукарем! Головне - дотримуватися основних правил і знати професійні секрети, які допоможуть вам добитися потрібного відтінку і зберегти красу зачіски. Прочитати »

Депіляція в домашніх умовах

Депіляція в домашніх умовах
Одним з найпопулярніших способів депіляції є восковий. Головними достоїнствами його можна вважати швидкість і ... можливість здійснення в домашніх умовах. Є кілька рецептів самостійного приготування сумішей для депіляції, які дозволять вам заощадити значну суму і витратити її на що-небудь більш приємне. Прочитати »

Яким повинен бути офісний макіяж

Яким повинен бути офісний макіяж
"Офісний" сезон у розпалі, але це не перешкода для тих, хто хоче виглядати жіночно і привабливо навіть в робочий полудень. Для ділової жінки важливо виглядати якомога стриманіше - робота є робота. Тільки без фанатизму - у деяких дівчат справа доходить до повної відсутності макіяжу, яке часто пояснюють відсутністю часу. Однак непоказовість може стати не меншою проблемою на шляху до бажаної посади, ніж зухвалий макіяж. Головне правило - це знайти "золоту середину" між отакою сірою мишкою і королевою вечірки. Прочитати »

Який манікюр підійде для відпустки

Який манікюр підійде для відпустки
Їдучи до моря або просто подорожувати в іншу країну - ми хочемо насолоджуватися відпусткою, а не турбуватися про красу нігтів. Перед відпусткою (приблизно за добу) - зробіть манікюр та педикюр (обробку кутикули, подпилювання нігтів і т.д.) - це допоможе вам не турбується про нігті в перші дні на пляжі і виглядати на 100%. Прочитати »

Акрил і гель: в чому різниця?

Акрил і гель: в чому різниця?
Отже, що ж таке «гель»? Гель - це світлотвердіючий «дихаючий» полімер, який застигає під впливом ультрафіолетових променів, практично безпечних для людини. Гелеві системи нарощування зустрічаються декількох видів Прочитати »
Scroll To Top