Рекомендуємо прочитати

Відбілювання зубів в домашніх умовах

article61.jpg

Способи відбілювання зубів в домашніх умовах:

Відбілювання зубною пастою - ще один метод відбілювання зубів у домашніх умовах. Відбілююча зубна паста освітлює зуби при чищенні в основному за рахунок механічного впливу м'яких абразивних матеріалів та активності ферментних добавок.
Стоматологи рекомендують відбілюючу зубну пасту не для зняття нальоту і освітлення зубів, а лише для підтримки результату, отриманого після відбілювання зубів іншою технологією.

Відбілювання зубів жувальними гумками

Відбілюючі жувальні гумки - теж не дуже ефективні. Концентрація відбілюючих речовин там дуже мала. В принципі, це теж непогано, але виблискувати білими зубками, як у рекламі, тільки жуючи жуйку, у тебе навряд чи вийде.

Відбілювання зубів за допомогою капи з відбілюючим гелем

Спосіб домашнього відбілювання зубів - за допомогою капи з відбілюючим гелем. Для цього в клініці по зліпку зубів виготовляють індивідуальну капу, яка являє собою спеціальну пластину, щільно охоплює зуби з усіх сторін. Стандартна каппа не буде відповідати твоїм зубам, і відбілюючий гель, потрапляючи на ясна, може викликати хімічний опік.

Форма заповнюється відбілюючим гелем і надягає на зуби, носять її кілька годин на день або всю ніч протягом кількох тижнів. Протягом цього терміну і відбувається відбілювання.
При проведенні відбілювання зубів у домашніх умовах не перестарайся! Відбілюючий гель повинен знаходитися на зубах не більше рекомендованого часу, інакше ти одержиш тьмяні, крейдоподібні, пористі, перевибілені зуби. При цьому порушується структура емалі, і повернути зубам колишній стан буде дуже важко.

Відбілювання зубів за допомогою відбілюючих смужок White strips

Не так давно з'явилася нова система домашнього відбілювання на основі відбілюючих смужок White strips. Їх суттєва відмінність від капп полягає в простоті використання і більш помітному ефекті в перші дні застосування. Правда, вони ефективно відбілюють не далі четвертого зуба, тобто від ікла до ікла.
Використовувати їх дуже просто: достатньо просто прикласти смужку на передні зуби і почекати півгодини. Зазвичай використовуються 28 смужок протягом двох тижнів для відбілювання верхніх зубів. А потім також вибілюються і нижні. Смужки для домашнього відбілювання верхніх і нижніх зубів відрізняються один від одного, і користуватися ними одночасно не рекомендується. Під час їх носіння не можна їсти, пити, курити і спати.

Якщо ти вирішила вибрати систему для відбілювання зубів в домашніх умовах самостійно, без допомоги стоматолога, то зверни увагу на один негативний момент, присутній в деяких комплектах для відбілювання зубів - кислотне травлення емалі. При цьому порушується структура твердих тканин зуба, що може спричинити за собою ще більш сильне фарбування зубів в майбутньому. Кислота має здатність роз'їдати поверхню емалі і послаблювати її.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як правильно чистити зуби або догляд за порожниною рота. Щоб зуби були здоровими, потрібно подбати тільки про одне:...
Усмішка - головна прикраса людини. І якщо від природи вам не дісталася ідеальна голлівудська усмішка - не впадайте у...
Якщо говорити про напої, то це червоне вино, кава, чай. Серед продуктів харчування небезпечною для білизни зубів може...
Свіжий нагар можна видалити, просто розігрівши праску і з силою провівши його підошвою по м'якій тканині. Пригорілі...
Scroll To Top