Рекомендуємо прочитати

Які дефекти зубів просто виправити

article2934.jpg

Усмішка - головна прикраса людини. І якщо від природи вам не дісталася ідеальна голлівудська усмішка - не впадайте у відчай, сучасна стоматологія здатна виправити будь-які дефекти зубів і прикусу.

1. Якщо у вас відколовся шматочок зуба, або зуб симетричний від природи - вам на виручку прийде естетична реставрація зубів, яка виконується з безпечних сучасних матеріалів, не відмітних від тканин вашого рідного зуба. Широка палітра кольорів і структура матеріалу дозволить відновити форму зуба, при цьому «відреставрована» ділянка ні чим не відрізнятиметься від інших зубів.

2. Вініри - швидкий, але відносно дорогий спосіб зробити ідеальну «голлівудську» усмішку. Вініри встановлюються на всі зуби або на видиму частину зубного ряду і коректують практично всі вади зубного ряду. Ця процедура зараз найпопулярніша серед публічних людей і «селебретіз».

3. Зубні коронки допоможуть у випадку, якщо ви практично повністю втратили зуб, і реставрація зубів не допомогла. Коронки бувають керамічні або металокерамічні, відрізняються вони по ударостійкості і малопомітними естетичними розбіжностям - керамічні коронки встановлюють, в основному на передні зуби, так як вони не несуть велике навантаження в процесі жування і виглядають вони трохи більш «живими», ніж коронки з металом. Металокераміку встановлюють на, так звані, «ударні» зуби, які беруть на себе найвище навантаження в процесі пережовування їжі. Що вибрати саме вам - підкаже лікуючий лікар.

4. Ортодонтичне лікування показано всім, у кого є які-небудь порушення зубного ряду, в незалежності від віку. Проблеми корекції лінії зубів - питання не тільки естетики, а й здоров'я. Через неправильне положення зубів страждає емаль, зростає ризик захворювань тканин пародонту, що веде до ранньої втрати і стертості зубів. Сучасна ортодонтія пропонує безліч варіантів лікування - починаючи від традиційних металевих брекетів, естетичних сапфірових і керамічних, непомітних лінгвальних брекетів, до лікування прозорими капамі і найсучаснішим способом ортодонтичного лікування - ізілайнерами, елайнерами.

5. Професійне чищення повинно проводитися не рідше, ніж раз на півроку. Якщо ви схильні до утворення зубного каменю і нальоту - можливо, вам доведеться робити її частіше. У кожному разі, ця процедура повинна проводитися регулярно, так як це допомагає запобігти серйозні захворювання тканин пародонту і сприятливо позначається на загальному стані, естетиці зубів та особи в цілому.

6. Відбілювання зубів стало такою ж рядовою стоматологічної процедурою, як і професійна чистка. Зараз, завдяки щадним відбілюючим складам вдається уникнути надчутливості зубів і пошкодження емалі. Така процедура виконується виключно на абсолютно здорових зубах і має ряд протипоказань.

7. Відсутність зубів може призвести до зміщення всього зубного ряду, порушити овал обличчя, доставляти чимало незручностей при прийомі їжі, а також нагородити вас комплексами з приводу недосконалості своєї посмішки. Для реставрації зубів (загублених) послужать сучасні імпланти, які виготовляються з міцної титанової основи, з насадкою у вигляді коронки, яка повністю імітує загублений зуб.

Всі сучасні методи стоматологічного лікування допомагають швидко і безболісно привести зуби в порядок. І хто знає, може , ваша білосніжна, красива посмішка стане вашою візитною карткою?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Захворювання ясен з'являються при недотриманні особистої гігієни. На зубах відбувається утворення нальоту з...
Якщо ти вирішила вибрати систему для відбілювання зубів в домашніх умовах самостійно, без допомоги стоматолога, то...
Запитайте у будь-якої людини, похід до якого лікаря найчастіше викликає у нього негативні емоції, і, думаю, дев'яносто...
Багато хто мріє про білосніжну посмішку. Але мало хто знає, що для того, щоб зуби були білосніжними, не обов'язково...
Scroll To Top