Рекомендуємо прочитати

Коктейль "Крововилив у мозок" (Brain Hemorrhage)

article2065.jpg

Опис:

Коктейль "Крововилив у мозок" (Brain Hemorrhage) - трохи страхітливий на вигляд, з такою ж страхітливим назвою, але при цьому досить смачний коктейль-шутер (shooter).

Склад:
Персиковий Шнапс (лікер) - 30 мл;
Лікер Bailey's (Irish Cream) - 30 мл;
Гренадін (Grenadine) - 5 крапель.

Келих: шот (лікерна чарка).

Спосіб приготування:

Спочатку в стопку або лікерну чарку налийте Персиковий лікер (шнапс). Потім беремо соломинку і акуратно набираємо в неї вершковий лікер Бейліз (Bailey's), або ж будь-який інший Айріш крим-лікер (Irish Cream), потім додаємо вміст трубочки в персиковий лікер.

При наявності певного досвіду можна, звичайно ж, використовувати коктейльну ложечку, але при цьому дійте повільно і акуратно і намагайтеся, щоб лікер Bailey's стікав в шнапс дуже тонкою цівкою. У підсумку ми матимемо чіткий поділ напою на два шари.

Завершальний штрих - капаємо з деякої висоти сироп Гренадін (буквально декілька крапель), який зважаючи щільності опускається на дно, тягнучи за собою Бейліз. У підсумку отримуємо характерні бежеві "ниточки", пофарбовані червоним Гренадини - тобто зовні коктейль буде виглядати як кривавий мозок при інсульті. Все, тепер коктейль готовий до вживання - можна сміливо вживати.

Ще варіанти:
Існує досить популярна модифікація коктейлю, в якій нижнім шаром виступає або японський лікер Midori (2 частини) з ароматом канталупи (мускатної дині), або Pisang Ambon (Пізан Амбон) - лікер на базі зелених бананів з острова Амбон. Обидва лікеру мають характерний зелений колір. Середнім шаром виступає самбука (2 частини), а верхнім - все той же вершковий лікер Бейліз (Bailey's, Irish cream, 1 частина).

Ну і незмінним компонентом є 1 деш гранатового сиропу (Гренадін), тому саме він створює той ефект, завдяки якому коктейль, власне, і отримав свою назву :)

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Також як чай і кава, какао вважається одним з улюблених напоїв мільйонів людей. У чому ж такий секрет популярності...
Таку можливість дає тритижнева дієта, вона особливо згодиться перед відпусткою, коли часу щоб схуднути залишається...
Чорна смородина корисна для здоров'я печінки, нирок, дихальних шляхів. Її сік має відновлювальну дію, тому незамінний...
Бейліз Рецепт. Як приготувати Бейліз. Інградієнти для Бейліз...
Scroll To Top