Рекомендуємо прочитати

Як купувати одяг через Інтернет

article2004.jpg

Більшість вважають затію купувати одяг в Інтернеті ризикованою. Причини прості: може не підійти розмір, не відомо, з якого матеріалу вона зроблена і на скільки якісно. Але останнім часом онлайн-магазини удосконалили свій сервіс так, що причин для занепокоєння при здійсненні онлайн-покупок практично не залишається.

Переваги покупок одягу через Інтернет

Дуже зручно. Тут можна спокійно проглянути сподобавшийся вам товар, а не витрачати багато часу на відвідування багатьох магазинів у місті, перебираючи багато невідповідних вам речей. Щоб зробити покупку, вам потрібно знайти потрібні сайти, ознайомитися з їх асортиментом, детально ознайомитися з вподобаним товаром, дізнатися умови оплати та доставки, зробити замовлення і через кілька годин або днів покупка буде у вас вдома.

Економно. Як правило, ціни на одяг в інтернет-магазинах набагато нижче. Це досягається за рахунок того, що з'являється все більше магазинів, які займаються тільки онлайн-продажем. Отже, відсутні витрати на оренду приміщення в торгових центрах, зарплати великій кількості продавців та іншого персоналу і т.д. Для здійснення такого роду діяльності потрібно лише складське приміщення і декілька менеджерів, які займаються обробкою онлайн-замовлень.

Великий асортимент товарів. У звичайному магазині за допомогою прийомів мерчандайзингу навіть невеликий асортимент можна вигідно представити покупцеві. В інтернет-магазині такі виверти не проходять. Щоб залучити й утримати відвідувача асортимент магазинів часто вражає уяву.

Отже, навіть найвимогливіші модники і модниці знайдуть щось відповідне для себе.

Як купити одяг через інтернет

Насправді в покупках одягу в Інтернеті немає нічого складного. Порядок дій у різних магазинах практично однаковий. Ви вибираєте потрібну модель, якщо потрібно, реєструєтеся на сайті, вказуєте свої контактні дані та необхідні реквізити доставки, вказуєте відповідний вам спосіб оплати (кредитною карткою, електронними грошима (webmoney, Яндекс-гроші, ...), поштовим переказом і т.д .) і оформляєте замовлення. Протягом найближчого часу з вами повинен зв'язатися менеджер інтернет-магазину, підтвердити наявність обраного вами товару і уточнити дані по оплаті і доставці товару. Можна піти і коротким шляхом. Вибрати потрібний товар і зателефонувати, який вказаний на сайті, оформити таким чином замовлення та вирішити всі питання безпосередньо зі співробітником магазина.

Трохи про оплату. Існує багато способів оплати вашого замовлення. Найбезпечнішими можна назвати післяплату, тобто після отримання посилки в сервісі доставки або на пошті, і оплату безпосередньо кур'єру в момент отримання товару. Однак, інші способи можуть бути трохи вигідніше, оскільки деякі магазини дають велику знижку при внесенні передоплати або оплати кредитною карткою.

Тепер про пошук інтернет-магазинів. У пошуку найкраще вводити запит, який відображає ваше бажання купити конкретний товар, наприклад, «купити плаття», а не загальний «купити одяг». Вибравши продавця, дізнайтеся про способи доставки і чи платна вона. Оскільки багато магазини розташовані в Киеві, то доставка, наприклад, в Севастополь може обійтися дорожче вашої покупки. Тому на це потрібно звертати особливу увагу.
Як купити одяг в зарубіжних інтернет-магазинах

Як правило, онлайн-покупка одягу за кордону переслідує одну з двох цілей: купити дешевше (це покупка одягу з Кореї або в китайських магазинах) або купити модний і ексклюзивний одяг (європейські брендові магазини, а також магазини Amazon і Ebay). Що стосується інтернет-магазинів в Китаї, то крім невеликої ціни, перевагою є «free shipping», що означає безкоштовну доставку.

Якщо говорити про закордонні магазинах в цілому, то їх недолік в тому, що для їх користування потрібно знати іноземну мову. Але багато власників великих інтернет-магазинів усвідомлюють перспективність російськомовного ринку, тому все частіше можна зустріти інтернет-магазини з російською мовою.

Доставка одягу

Доставка вашого замовлення — ще один важливий момент. Головні способи — пошта (дешево, але іноді дуже довго) та сервіси доставки, наприклад, EMS, FeDex, DHL і ін (дорожче і швидко). Найчастіше, після відправки продавцем вашого замовлення, вам видадуть спеціальний номер декларації, за допомогою якого на спеціальному сайті чи сайті служби доставки ви можете відслідковувати переміщення вашої посилки, таким чином, зберігаючи спокій, що ваше замовлення рухається на зустріч до вас.

Вдалих вам покупок!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top