Рекомендуємо прочитати

Як перевірити наявність порчі, вроків

article1368.jpg

Іноді навіть у самої скептично і ні в що не віруючої дівчини часом виникає думка про існування порчі, вроків. Але якщо все ж воно існує? Безпосередньо дівчина мимоволі задає собі запитання про те, як перевірити наявність порчі, вроків.

Будь-яка згадка про порчу прийнято пов'язувати з якимись незрозумілими проявами, наприклад, з раптово початими невдачами та неприємностями на роботі, з конфліктами в своїй сім'ї або ж з близькими людьми, друзями. Оптимісти ж просто вважають, що в їх житті настала якась чорна смуга і що незабаром повинна наступити біла. У випадку ж, коли постійно починають відбуватися незрозумілі речі, а проблеми носять характер раптового виникнення, можна замислитися над тим, що ж це таке. Або це просте невезіння або ж це чиясь чорна заздрість. Багато людей, що розбираються в таких паранормальних речах, стверджують, що саме ці якості здатні викликати саму найбільш сильну енергетику, ту, яка зможе вплинути на будь-яку іншу людину.

Як перевірити наявність порчі, вроків

Увага на прості моменти. Перевірити наявність, впливу чогось поганого, чорного зазвичай допомагають такі речі, увагу на які потрібно звертати. Коли ти, виходячи з дому, починаєш помічати, що у твого порогу з'явилися калюжки води або ж розсипана земля, а може бути, зерно, монети, сіль, то природно замислюєшся що це не з проста. Деякі ж виявляють ручку вхідних дверей вимазаний або милом, або чимось іншим жирним. Тут теж зрозуміло, що хтось постарався. «На мені порча», — такі слова природним чином виникають у разі, якщо звідкись незрозуміло виникли забиті в косяки цвяхи, голки або шпильки.

Чужі речі. Але з іншого боку все начебто добре і таких подібних прикмет не спостерігається, хоча все ж є відчуття, що порча не покидає тебе. Наявність порчі, вроків і подібного можна дізнатися, не вдаючись до допомоги різноманітних ворожок, магічних бабок і т. д.

Адже дізнатися як порча могла бути по-іншому накладена можна, якщо уважніше подивитися на інтер’єр твого житла. Може бути що в будинку можна знайти якісь сторонні, речі що не належать жодному з членів вашої сімї. Їх наявність може дати позитивну відповідь на питання про існування ворожіння або порчі. Від них бажано позбавиться якомога швидше, при цьому краще буде їх просто спалити на смітнику або ж за двором. Але при цьому краще буде вимовити такі слова: «Звідки прийшло, туди і нехай вернеться, а від кого прийшло, нехай він же і отримає назад». Зазвичай можна помітити підозрюваного відправника по його почервонілих щоках, що виникають при твоїй появі на горизонті.

Захист в дорогу. В давні часи наші прабабусі та бабусі, вирушити кудись у далеку дорогу, зазвичай заколювали на внутрішню сторону подолу своєї нижньої білизни, зокрема сорочки, шпильку. Хоч вона є вельми невеликий штучкою, все ж володіє не малою силою захисту від не доброго погляду. Найкраще ідеальним місцем для неї буде простір під одягом, ближче всього розташований до серця людини. Причому її головка повинна буде спрямована вниз до землі. При цьому можна приговорювати слова, про те, щоб вона оберігала тебе протягом дня. З плином часу, коли ти повернешся з дороги можна подивитися на її стан. У разі, якщо хтось навмисно або ненавмисно намагався тобі наврочити, шпилька буде відстебнутою. А коли вона зовсім пропаде, значить хтось же виявив бажання навести на тебе порчу.

Про віск і воду. Наявність порчі, або вроків, нанесення чорної магії і подібного можна виявити за допомогою простих речей, таких як віск і вода. А для того, щоб дізнатися це, насамперед потрібно розтопити бджолиний віск в яко-небудь посуді. Після цього інша людина, нею може навіть бути член сім'ї, починає вливати цей віск у воду, яку ти будеш тримати прямо над своєю головою. Причому краще вливати його тонкою струйкою, не поспішаючи.

Потім ємність з водою треба поставити на деякий час для охолодження.

Дізнатися про наявність порчі можна шляхом ретельного і уважного вивчення застиглого воску. Тоді, коли воскова фігурка з усіх боків рівна і на ній немає ніяких гострих шорсткостей, то можна заспокоїти себе тим, що на тобі немає ніякої порчі. А значить, все, що відбувається погане, неприємне — це лише такий збіг обставин. Зрозуміти, що є порча можна за різними кулькам, шашечкам або наростам, що утворився зверху вниз.

Як перевірити наявність порчі, вроків

Коли на воску є один великий наріст, можна зрозуміти про велике прокляття. А коли ж на воску численні дірочки, вкраплення, то варто знати, що регулярним чином наводить на тебе порчу один і той же чоловік. Край воску, що нагадує рвані укуси, говорять про те, що хтось навів порчу, пов'язану з твоєю долею.

Для того, щоб спробувати прибрати всю негативну енергетику з себе, необхідно спалити даний віск, попередньо закутавши його в папір. Або можна просто закопати цей віск в землю, але тільки там, де мала ймовірність знаходження людей.

Магічні трави. Трави можуть бути не тільки лікарськими, вони можуть повідати про наявність і присутності порчі на людині. До них можна віднести такі рослини, як кропиву, липовий цвіт або ж материнку. Але тільки є умова, що вони будуть зібрані на узліссі.

Як перевірити наявність порчі, вроків

Материнку попередньо промий, потім висуши і дрібно подрібни. Потім її можна заварити окропом, краще якщо все це буде виконувати жінка. Приготовлений відвар потрібно буде неодмінно випити всім членам сім'ї. Раптовий біль голови у будь-кого з домочадців може дати зрозуміти про наявність порчі або вроків. Головний біль пройде приблизно через пару годин, але порчу необхідно буде зняти.

За допомогою звіробою також можна дізнатися чи є на певній людині яка-небудь порча чи ні. Цю траву з давніх часів прийнято вважати певним амулетом, що допомагає захиститися від будь – якої нечистої сили. Наявність нечистої сили, порчі, вроків можна визначити по швидко в'янучому звіробою у когось із членів сім'ї.

Напередодні всього цього потрібно цю траву помістити в кутку кожної кімнати, в якій живуть члени твоєї сім'ї. Коли трава в'яне повільно, то можна заспокоїти себе у відсутності порчі. Але от викидати цю траву не варто, так як запросто можна викинути з нею все хороше, що супроводжує сім'ю.

Знаючи прості поради, можна спробувати уберегти себе від поганих людей і їх недоброзичливих дій. А краще просто, побачивши злу людини, про себе промовляти якусь молитву. Але й маленькі захисти не потрібно залишати без уваги.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато хто вважає, що порча це або хвороба, або вигадка, або чаклунство. Що стосується вигадки, тут можна ще...
Прокльонів існує стільки ж, скільки і видів проклинання, і напевно кожна людина, навіть яка не вважає себе...
Заговір, якщо його використовувати правильно, вважається одним з найсильніших магічних дій. З його допомогою існує...
Якщо ви вирішили зайнятися магією, для початку спробуйте зрозуміти, навіщо це вам потрібно. Однією з головних пасток на...
Scroll To Top