Рекомендуємо прочитати

Новий модний тренд - сумка із справжньої шкіри

article2233.jpg

Придбати шкіряну сумку рано чи пізно захоче будь-яка жінка. Адже це стильно, модно і практично, шкіра носиться довго, та й виглядає прекрасно навіть через кілька років.

Не обов'язково купувати сумку від якогось іменитого дизайнера, або виріб із крокодилячої шкіри, та все ж мати в своїй колекції справжню шкіряну сумочку хоче будь-яка модниця.

Вперше роблячи таку покупку, можна помилитися або бути обманутою моторним продавцем, придбавши замість натурального виробу підробку зі штучної шкіри. Але існує декілька секретів про те, як вибрати справжню шкіряну сумочку.

Потрібно розуміти, що сумка з натуральної шкіри повинна коштувати дорого, так як для її виготовлення шкіра проходить спеціальну обробку, зв'язку з цим ціна не може бути низькою. Не довіряйте продавцю, який стверджує, що у вас в руках виріб із справжньої шкіри, і всього лише за 100 гривень.

Якщо сумочка вам необхідна, але коштів на якісну натуральну річ недостатньо, придбайте хорошу сумку зі шкірозамінника. Сучасні вироби з цього матеріалу теж довго служать завдяки спеціальним обробкам, вони красиві і елегантні, й навіть можуть пахнути шкірою, так як для їх виробництва використовуються спеціальні аромати.

Кілька секретів як вибрати сумочку із натуральної шкіри:

• Шкіра теплішає. Слід покласти руку на сумку, якщо ви відчули, як вона теплішає — це справжня шкіра, такою властивістю шкірозамінник не володіє.

• Шкіра має нерівності. Як і шкіра людини, навіть якщо вона оброблена, абсолютно рівної бути не може. Природні дефекти, зморшки, нехай непомітні, але вони все одно будуть. Цим виробники показують покупцеві, що перед ними саме шкіра, адже їм складають велику конкуренцію виробники штучних виробів.

• Зворотний бік. Як правило, на дорогих сумочках кріпиться шматочок тієї самої шкіри, з якої вони виконані, щоб його можна було обмацати з усіх боків. У разі, якщо його немає, можна знайти відкриту ділянку зсередини сумки. Усередині ви виявили тканинну основу? Це штучна шкіра.

• Здатність вбирати воду. Навіть якщо для обробки шкіри використовувалася просочення, вона все одно буде вбирати воду. Капніть на сумочку краплю води, якщо плямочка вбереться, то ви маєте справу з натуральною шкірою. Але даний спосіб не підійде, якщо ви перевіряєте лакові поверхні, а також вироби, просочені вологонепроникним покриттям.

• Вага. Речі з справжньої шкіри важчі, ніж із шкірозамінника, тільки потрібно ще враховувати вагу фурнітури.

Сумка із справжньої шкіри

Тепер, коли ви знайомі з цими секретами, вас буде складно обдурити, і ви напевно зробите якісну покупку. Якщо ваша мета — покупка сумки іменитого бренду, в такому випадку можна звернутися до мережіІнтернет. Тільки вибирайте інтернет-магазин, який давно себе зарекомендував, у якого є гарантія якості і можливість заміни товару.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top