Рекомендуємо прочитати

Як відкрити магазин і почати свою справу?

article1530.jpg

Багато жінок хочуть влитися в ряди ділових і процвітаючих леді. Але перш ніж досягти висот, доведеться починати з малого. Наприклад, можна відкрити свій магазинчик. Як відкрити магазин і почати свою справу ми і спробуємо пояснити.

Ідея.

При відкритті свого магазину, для подальшого успішного розвитку бізнесу, підготуйте твердий грунт. Про що ж нам не забути? Найперше, що потрібно визначити — вибір ідеї магазину. Чи має потребує ринок в тому, що ви збираєтеся продавати? Це самий нагальне питання. Потрібно дізнатися, які в обраній вами сфері найближчі конкуренти. Ви хочете відкрити магазин один або організувати цілу мережу? Також потрібно визначити, якою буде форма організації торгівлі — самообслуговування, через прилавок, або це буде змішана форма.

Маркетинг.

Слід подумати, хто буде приходити в ваш магазин, інакше кажучи — визначити потенційних покупців. Ви повинні бути впевнені, що людей зацікавлять запропоновані товари. Слід дізнатися, хто від вашого магазина живе по сусідству. Потрібно поспілкуватися з людьми, яких ви представляєте вашою основною аудиторією.

Перш ніж почати справу визначте, який асортимент пропонованих товарів буде у вас в магазині. Дізнайтеся, чи користується це попитом, і що продають конкуренти. Також потрібно вирішити, чи будете продавати супутні товари. Чи будите ви здавати в оренду частину приміщення? Наприклад, аптеці, обмінного пункту, власникам інших виробництв і т. д.

Слід визначити фінансові розрахунки. Як можна ретельніше складіть бізнес-план. Непередбачені витрати складають більшість витрат, отже свої розрахунки помножте на два. Задумайтеся, для того, щоб реалізувати свою ідею, чи вистачить у вас засобів? Краще відразу розрахувати свої фінансові можливості, ніж у наслідок звільняти персонал, через те що нічим йому платити.

Вся документація повинна бути схвалена і завірена в офіційних інстанціях. Складіть список необхідних документів. Підготуйте повний пакет початково-дозвільної документації, Основний розпорядчий документ. Отримайте відповідну ліцензію. Завірте юридично свій асортиментний перелік. Документальне оформлення, в більшості випадків, затягується. Постарайтеся в максимальному обсязі виконати всі приписи, вимоги і рекомендації — це допоможе вам звести до мінімуму кількість приводів для причіпок і перевірок.

Місцезнаходження.

Дуже важливо, перед тим як відкрити магазин і почати бурхливу діяльність, визначитися з вибором його місцеположення. Подумайте, наскільки потрібен ваш магазин людям обраного вами району? Чи будуть приїжджати люди з інших районів, і саме хто? Магазин повинен бути розташований у такому місці, щоб клієнтам було легко дістатися до нього.

Важливим пунктом є підбір приміщення для вашого магазину. До вашого планування та площі воно повинне підходити. Не забудьте про кондиціонування та вентиляції, про системах холодопостачання, теплопостачання і електропостачання. Перевірте підсобні приміщення, вміститься чи там все, що ви плануєте продавати? Подивіться, чи є службовий вхід, і чи можливий до нього проїзд вантажних машин. Приємне враження про магазин створять доглянуте простір біля магазину і автостоянка.

Устаткування.

Підберіть у спеціалізованих компаній торгово-технологічне устаткування, враховуючи площу вашого магазину. Продумайте, розміститься чи вибране вами обладнання в вашому магазині так, щоб між ними було зручно пройти покупцям. Колірна гамма інтер'єру та обладнання повинна збігатися. Обладнання повинно відповідати специфіці вашого магазину. Не забудьте придбати сучасні касові апарати. Вони безумовно впливають на товарообіг магазину.

При оформленні та викладки товарів, вивчіть правила мерчандайзингу. Цінники повинні розташовуватися біля товару. Огляд товарів не повинна перекривати розміщена рекламна інформація.

Персонал і постачальники.

Оборот і прибуток вашого магазину залежить від обраного вами персоналу. Персонал підбирати слід завчасно. Вам потрібно визначити, скільки людей вам буде потрібно для роботи, чи потрібна спеціальна форма одягу. Також визначити, як магазин буде працювати в одну або в дві зміни. Не забудьте придумати оригінальну назву для вашого магазину.

При виборі постачальників приділіть основну увагу якості продукції та ціні. Також важливе значення має місце розташування постачальників, їх пунктуальність і обов'язковість. Стабільне відношення з постачальниками допоможе економити ваші гроші, та тим самим зберегти ваші нерви. Гарного вам бізнесу, нехай при відкритті магазину і починанні своєї справи у вас все вийде!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top