Рекомендуємо прочитати

Домашній жіночий трикотаж

article3028.jpg

Мода на домашній одяг також мінлива, як і на предмети гардероба для вуличного та офісного дрес-коду. І в той же час модельєри вважають, що домашній жіночий трикотаж може бути більш консервативним. Та одяг, який вважався топовим та популярним кілька років тому, не упускає своїх лідируючих позицій і донині. Домашній жіночий трикотаж - халати, туніки, стильні костюми та сукні, в яких зручно ходити саме вдома - виглядає модно і через роки, що обумовлено спочатку правильно вибраними моделями, викрійкою, сучасними фасонами. Який домашній одяг входить в базовий гардероб жінки?

Перш за все це безумовно халати. Цих предметів одягу у жінки має бути як мінімум два, а краще навіть трохи більше. Перший - легкий трикотажний халат для літа, через який не відчувається дискомфорту від теплої погоди, тіло вільно «дихає». І навпаки, зимовий халат покликаний забезпечити комфорт і тепло, приємно закутатися в нього в зимову морозну погоду і з дому спостерігати за падаючим снігом. Нарешті, третій вид халата який можна назвати «спокусливим для чоловіка».

Костюми йдуть в комплекті, самі домашні костюми часто шиють з велсофту і флізу, іноді використовують інтерлок. Якщо вдома є тренажери або обладнаний нехай невеликий, але спортивний зал, то саме костюми дозволять займатися спортом і не стиснуть рух. Одночасно вони зручні для зимового сезону.

Туніки виглядають настільки елегантно, що їх можна безпомилково назвати універсальним одягом для дому і вулиці. У літній сезон туніка стане справжньою прикрасою твого гардероба.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Схоже, що гасло «Все нове - це добре забуте старе» стає для дизайнерів модного одягу головним принципом у...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за...
Халат - це найпоширеніший у світі вид одягу. У більшості країн Азії та Близького Сходу він використовується в якості...
Scroll To Top