Рекомендуємо прочитати

Туніка: приручаємо класичну космополітку

article2604.jpg

Колись вільна сорочка, у створенні якої взяли участь африканці, стародавні римляни, германці, прийшовши на Русь, перетворилася на широкий квітчастий каптан. Сьогодні їй повернута разом зі славою, затребуваністю і популярністю традиційна форма. Критики моди називають туніку універсальної одягом. Легка, натуральна, не утрудняє рухів, вона прекрасно підкреслює гідності будь-якого силуету, гармонійно виглядає і на вечірці, і на пляжі, і в офісі, і на міських вулицях.

Любителькам неформального стилю явно сподобається поєднання елегантної етно-штучки, прикрашеної вигадливими малюнками, з джинсами. Вдало відтворити бунтарський дух «дітей квітів» допоможуть потерті варіанти-кльош і ніби сплетені з соломи, декоровані яскравими принтами еко-балетки. Панночкам, вимушеним дотримуватися дрес-код, варто носити розкішну пастельну сорочку зі світлою монохромною традиційною спідницею-олівцем.

Напівпрозорі варіанти з анімалістичними, загадковими національними мотивами, ніби запозиченими у природи жарких країн, дуже примхливі в поєднаннях. Спідниць такі зовсім не переносять, вони дружать лише з брюками. Особливо прихильні до матових легинсів природних тонів. Взуття тут знадобиться лакове бежеве, відкрите, наприклад, гіпюрові туфельки на шпильці. Образ добре доповнять великі дзвінкі сережки.

Подовжені туніки чудово замінять на відпочинку сарафан. Однак на курорті неонових варіантів рекомендується уникати: вони абсолютно «знищують» ефектний вид засмаги. Шляхетний бронзовий відтінок вигідно підкреслять золотисті, коричневі, сині, теракотові, зелені. Обов'язкові додатки — матерчаті або солом'яні сумки оригінальних форм, босоніжки на платформі, крокси або римські сандалії, багатошарові браслети.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Одна з важливих навичок дитини, безпосередньо залежна від моторики рук - вміти самостійно одягнутися. Учити дитину...
Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за...
Схоже, що гасло «Все нове - це добре забуте старе» стає для дизайнерів модного одягу головним принципом у...
Scroll To Top