Рекомендуємо прочитати

Для чого на лівому зап’ясті червона нитка?

article3463.jpg

У знаменитостей останнім часом з’явилася нова «фішка» — вони носять червоні нитки, які зав’язані на лівому зап’ясті. Що це талісмани і обереги, аксесуар або так представники клану червоних браслетиків впізнають один одного?

Причина у цього проста, останнім часом на Заході швидко набирає популярність релігійне вчення — каббала, яке втім, поступово приходить і в Росію. Багатьох представників шоу-бізнесу «підсадила» на нього Мадонна, яка вже досить довго є його адептом.

Досить непросто відрізнити істинного каббаліста від звичайної людини. Можете бути впевнені, що 90% з росіян, що носять на зап’ясті червону нитку, навряд чи зможуть виразно пояснити для чого вона їм. А згідно вченню каббалістів — це найпотужніший енергетик, який може позитивно впливати на долю і поведінку людини, що пройшов через ритуальний обряд. Вона дасть захист від негативу і посприяє досягненню того, що призначено самою долею.

Червону нитку пов’язують саме на ліву руку, так як вчення каббалістів говорить, що негативна енергія може проникнути в нас саме з лівого боку. Призначення лівої руки отримувати, а правою віддавати, а червона нитка не пропустить негатив. Також відомо, що червоний колір віщує небезпеку, це, до речі, має значення. Вчення каббали припускає зав’язування нитки певним чином. Для того щоб вона подіяла пов’язати її повинен чоловік, якому ви повністю довіряєте, як правило, це дідусі, бабусі, батьки або інші близькі люди. Зав’язати нитку слід на сім вузлів, кожний з яких символізує певного бога. У той момент, коли їх зав’язують потрібно читати молитву Бен Параду, або, як варіант, просити співчуття, захисту від пристріту і доброти.

Є правда і одна заковика. Нитку для цього ритуалу не купиш у звичайному магазині. Щоб отримати її доведеться поїхати в невеликий південний містечко Нетівот в Ізраїлі. Там нитку отримують шляхом поділу на дрібні частини тієї нитки, яка була обмотана навколо гробниці прародительки іудейського роду Рахіль. Однак є варіант простіший, придбати її в спеціальних каббалістских центрах, які з’явилися в багатьох містах Росії.

Зовсім недавно нитки вважали чудовою альтернативою лікарям. Їх застосовували для лікування, пов’язуючи на щиколотки і зап’ястя хворого. Для цього використовувалася шерстяна червона нитка, яка допомагала швидко відновити нормальний кровообіг.

У давнину вузлу часто надавали магічного значення. Люди вважали, що різні способи зав’язування вузлів злими й над добрими людьми здатне принести прямо протилежні результати. Ще в Північній Європі моряки перед виходом у плавання купували у бабусь-відунів пучки для залучення хороших вітрів — обрізки мотузок пов’язані певним чином, над кожним вузлом вимовлялося певне заклинання.

Також в незапам’ятні часи народилася традиція носити ланцюжки, які так полюбилися сучасним жінкам. У ті часи існувала традиція, за якою переможеному на шию одягалася ланцюжок, як символ залежності від більш сильного і могутнього.

Для того щоб виготовити ланцюжок-оберіг необхідний ремінець або мотузка, в якому потрібно позначити середину. У цьому місці потрібно почати зав’язування вузликів одного на інший. Форма вузлів не так важлива, як енергетика, яка передається їм, головне те про що ви в цей час думаєте. Цим способом необхідно зав’язати два вузлика на першому з них. Носити отриманий оберіг потрібно на поясі, шиї або у внутрішній кишені.

Звичайна нитка з вузликом — це найдавніший з оберегів. Наші бабусі носять її самі, пов’язують її своїм дітям і онукам. Вони вірять у те, що червона вовняна нитка може вберегти від будь-якого пристріту не гірше ніж новомодні заморські штучки.

Секрети світу

 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Прокльонів існує стільки ж, скільки і видів проклинання, і напевно кожна людина, навіть яка не вважає себе...
Людям властиво вірити в прикмети, особливо, коли це стосується такого серйозного кроку, як весілля. У молодої пари...
Scroll To Top