Рекомендуємо прочитати

Що потрібно знати про обручки?

article2816.jpg

Людям властиво вірити в прикмети, особливо, коли це стосується такого серйозного кроку, як весілля. У молодої пари виникає безліч питань: «Чи можна надягати бабусин перстень?», «Як старовинні обручки впливають на майбутнє життя?», «Як вибрати відповідну обручку?» ...
Є безліч прикмет, пов'язаних з обручками. Адже обручки - це символ вічного кохання, відповідно і прикмети, пов'язані з ними, дуже важливі для психологічної підготовки молодих людей до весілля.

Ми розглянемо деякі з них:
• Ювелірні вироби для торжества повинні бути виключно гладкими, без вад (щоб і сімейне життя молодят була також бездоганним), і звичайно виконані з однорідного метала.
• Ні в якому разі не можна одягати обручки, виготовлені з переплавлених або розпиляних прикрас, навіть якщо це були ювелірні вироби ваших батьків.
• Не можна вінчатися з кільцями, які залишилися від вдови або вдівця.
• Впустити кільце перед одруженням або під час його завжди вважалося дуже поганою прикметою. Зазвичай це обіцяє швидке розлучення!
• Обручки ні в якому разі не можна нікому давати міряти, ні до весілля, а ні після нього.
• Втратити обручку - до розлучення або розставання.
• Якщо Ви розлучаєтеся (не дай Бог звичайно), не носіть обручки в якості звичайних ювелірних прикрас - це не добрий знак для ваших майбутніх особистих відносин.

Тут розглянуті тільки деякі прикмети, і всі вони мають не зовсім хороше значення. Звичайно, не потрібно бездумно і беззастережно вірити в усе що чуєте, тому що зараз рідко зустрінеш рівні гладкі обручки. Багато молодят наважуються зробити на своїх обручках гравіювання, так як це додає їм більшу символічне значення і робить їх справді унікальними і неповторними. Так само нерідко на кільця наносять популярні фрази або висловлювання на латині. Деякі прикрашають їх дорогоцінними каменями, і висічками.

Часто задають питання, чи можна міняти обручки? Просто поміняти існуючу обручку на більш гарну або дорогу, просто, тому, що вам цього захотілося, не варто. Краще купіть собі ще одне красиве кільце і носіть його на будь-якому пальці.

За сформованою традицією обручку купує майбутній чоловік. Але особливу актуальність ця покупка має для нареченої. Адже обручка є не тільки прекрасною ювелірною прикрасою, вона стане уособленням мрії будь-якої сучасної дівчини - її щасливого заміжжя. Але як же бути, якщо з якоїсь причини воно загубилося або було вкрадено? Звичайно ж, у такому випадку бажано купити нове кільце, натомість втраченому. Адже обручку в сімейному житті - це талісман вірності і любові. Навіщо грати з долею зайвий раз?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ваші стосунки з коханою людиною тривають вже досить довго, то наступним етапом їх логічного розвитку буде весілля....
Хто з дівчат не мріє про чоловіка, за яким, як за кам'яною стіною? І одним з важливих цеглинок цієї стіни вважається,...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
У знаменитостей останнім часом з’явилася нова «фішка» — вони носять червоні нитки, які зав’язані на...
Scroll To Top