Рекомендуємо прочитати

Прокльони: побутові, батьківські, церковні

article2428.jpg

Прокльонів існує стільки ж, скільки і видів проклинання, і напевно кожна людина, навіть яка не вважає себе невірочою, іноді відчуває підсвідомий страх, тривогу, коли чує на свою адресу хоч якесь прокляття. Пам'ятайте, що це не випадково, тому що прокляття негативно і небезпечно впливають на людину. Це такий же доведений факт, як і те, що, наприклад, хвороби можуть передаватися повітряно-крапельним шляхом, проте відомо це стало теж не відразу. Так само як і вірусів грипу, є дуже багато видів проклять.

Самі звичайні прокляття свій початок мають від структури родового прокляття. Наприклад, коли ваші прабабусі і прадідусі були змушені зіткнутися з силами чорної магії, далі у спадок по наростаючій ком нещасть наздоганяє вас все більше і більше з кожним поколінням. Якщо є прокляття в родових коренях, тоді обов'язково будуть: безпліддя, ранні смерті чоловіків і дітей, складний характер; хворі, які страждають різними захворюваннями, які будуть страждати неврозами, невдалою долею і неадекватною поведінкою; хронічні жіночі захворювання, блуд, спадкові хвороби.

Всі ці наслідки обов'язково будуть, якщо, звичайно, випадок не поодинокий. Зараз якщо ви звернете увагу, що у вашому роду не все гаразд, значить, на вас наклали прокляття. Особливо варто задуматися, якщо хтось із вашої рідні невинно засуджений або репресований — це говорить про те, що рід проклятий, причому зараз прокляття має активну форму. У будь-якому випадку прокляття має відмітку на тілі, тому щоб з'ясувати, проклятий рід чи ні, можна вдатися до хіромантії. Огляньте свою долоню, щоб виявити там лінію прокляття, є велика ймовірність того, що ви докопатися до істини.

Що б вам не говори, знайте, що родовими прокльонами не можна заразитися або підчепити їх, наприклад, як грип або вітрянку. Це відбувається через те, що колись у вашому роду сталася якась подія, через яку тепер зростає ком руйнівних подій у вашому теперішньому житті. Негативна дія або інформація вкоренилася в кожній клітині вашого організму і як будь-які відмітні ознаки (блакитні очі, біла шкіра, темне волосся та інші) або генетичні захворювання передалася у спадок. Саме ці інформаційно-генетичні захворювання, які передаються у спадок, називаються прокльонами. Придбати цю «порчу» досить легко, і відбувається це ось як: наприклад, людини лається, навіть не має значення, чи використовувалися слова прокляття, в результаті емоційна особистість перебуває в особливому стані — починає переживати, його енергетичне тіло розкривається і в нього проникає енергетика смислового значення тих самих лайок. Так виходить, що людина вражається «побутовою порчею».

Батьківські прокляття
До цієї категорії відносяться найстрашніші наслідки, сюди відносять різного роду сімейні чвари, при яких трапляються невитримані висловлювання. Більш того, часто спрацьовують навіть найбільш безневинні слова (мама може розсердившись крикнути на своє дитя: «Щоб тебе чорт узяв!», Після цього дитину викрадають і використовують для збочення. На перший погляд здається, що це безневинна фраза, але після неї трапляється таке горе.).

Настільки руйнівно і швидко спрацьовують слова, тому що кров рідна і енергетичний фон в сім'ї загальний, тому організм усвідомлено не створює енергетичного захисту. Таким чином, виходить, що проблема батьків і дітей не тільки особиста, а й насправді глобальна, причому в загальнолюдському сенсі цього слова. Позбавлення дітей спадщини може перерости в родове прокляття, а воно в свою чергу призводить і до вінця безшлюбності, і до безпліддя, і до ранніх смертей. Через розпусти (партнер вибирається не за бажанням батьків) теж трапляються прокляття, які призводять до родових проклять, народження дітей з пороками і відпрацюванням через кожне сьоме коліно, вінця безшлюбності. Якщо в сім'ї брат проклинає брата, значить, в роду теж буде родове прокляття і хронічний алкоголізм. Якщо не розділили в сім'ї майно, значить бути родовим прокляттям і хворим психічними захворюваннями. Якщо сестри не можуть поділити між собою обранця, значить чекайте родового прокляття, вінця безшлюбності і зовнішності такій, що не позаздриш. Відпрацювання такого прокляття йде через кожне п'яте коліно. Коли діти проклинають своїх батьків теж трапляється родове прокляття, яке веде до смертності діточок і вимирання роду.

Циганські прокляття
У такому випадку захворювання говорить сама за себе. В результаті циганського прокльону незалежно від способу накладення (може навіть звичайна циганка просто послати) на вас лягає складна предметна порча. Предметна порча — це псування, яке зроблене спеціально за допомогою магічної дії на предмети або за допомогою магічних наклепів на замовлення хорошим чаклуном чи магом. Цигани — це магічний народ, який з роками втратив духовність і знання, але має особливий космічний, кармічний захист. І кожне «напад» на них фіксується космосом і повертається бумерангом до того, хто скоїв злочин. Саме тому якщо на вулиці до вас пристає циганка, постарайтеся не звертати на неї уваги і ніяк з нею не зв'язуватися, в такому випадку як би вона вас не проклинала — все буде добре. Але якщо ви дали їй кілька копійок і пошкодували про це чи віддали багато грошей і потім почали проклинати циганку, значить пам'ятайте, що на вас чекає предметна порча, і в результаті вас наздожене родове прокляття. Тому якщо все-таки циганам вдалося привернути вашу увагу, потрібно змиритися, тому що ви все одно вже нічого не зможете зробити. Циганські прокляття можуть проявлятися різними способами і проявляються вони регулярно.

Церковне прокляття
Церковні прокляття — це прокляття, які були накладені в результаті порушення якихось законів релігії, при цьому ваша віра сповідання може бути абсолютно будь-якою. Це може трапитися при переказі анафемі або якихось інших культових покарань, при цьому покарання накладає сам служитель церкви чи інший культовий служителів. Як правило, в кожному поколінні проявляються ці прокляття, які будуть переслідувати рід до сьомого коліна. Більше того, навіть сама віруюча людина може отримати це прокляття, якщо він порушить якісь релігійні норми. Так він ніби сам себе покарає за вчинені гріхи.

Побутові прокляття

Побутові прокляття — це прості форми зараження, які можуть виражатися інфекціями, які можна підхопити в черзі за хлібом або ж у тролейбусі. Досить просто зв'язатися з кимось в черзі і зав'язати конфлікт. Якщо людина буде мати більш сильну енергетику, ніж ви, значить, ви отримаєте побутову безпредметну порчу, яка в інших поколіннях буде проявлятися як побутове прокляття. Тому якщо раптом після сварки на вулиці з випадковим перехожим ви відчуваєте себе погано, тоді зверніться до фахівців, які відразу зможуть позбавити вас від цієї порчі або ж скористайтеся народними засобами, які зможуть відновити вашу енергетику.

Процес зняття прокляття

Зняти родове прокляття за один сеанс неможливо. Таку роботу проводять у кілька ритуалів, а для цього знадобиться кілька днів. Як правило, необхідно 5-6 днів, за які людину лікують жорсткими енергетичними хвилями, при яких використовують культові атрибути. Після цього людині перуть негативну інформацію за допомогою спалювання відпрацьованих свічок. І використовують магію на фізичному рівні.

Коли знімають родову структуру прокляття на інформаційному рівні, потрібно три місяці для того, щоб відбулося перегорання на клітинному рівні. При цьому можуть загострюватися хронічні захворювання людини і виявлятися якісь дивні фізичні прояви в тілі. Іншими словами — ви будете в прискореному варіанті переживати все те негативне, що вам довелося б переживати все своє життя. Тому не варто боятися, що прокляття не зникне, а просто перейде на якогось іншого родича, але варто знати, що для того щоб зняти прокляття з усього роду, потрібно працювати з кожною людиною окремо. Одна людина не зможе відбутися за весь свій рід.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви вирішили зайнятися магією, для початку спробуйте зрозуміти, навіщо це вам потрібно. Однією з головних пасток на...
Багато хто вважає, що порча це або хвороба, або вигадка, або чаклунство. Що стосується вигадки, тут можна ще...
Іноді навіть у самої скептично і ні в що не вірячої дівчини часом виникає думка про існування порчі, вроків. Але якщо все...
Заговір, якщо його використовувати правильно, вважається одним з найсильніших магічних дій. З його допомогою існує...
Scroll To Top